Директорку обласної «інфекційки» нагородили Орденом золотої зірки

22.07.2021 в 15:55
Директорку обласної «інфекційки» нагородили Орденом золотої зірки

Директорку обласної «інфекційки» нагородили Орденом золотої зірки

Директорку КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб», депутата Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Світлану Федорову нагородили Орденом золотої зірки «Господар України» в номінації «Кращий господар медичного закладу». Відповідну нагороду Світлані Федоровій вручив Почесний президент ГО «Гільдія рейтингів і номінацій» Роман Каширін. 
 
«Громадська організація грантів і номінацій вирішила нагородити людей, які стоять на передовій сьогодення, рятують життя та бережуть здоров’я людей», - відзначив Роман Каширін під час вручення нагороди. Світлана Федорова отримала престижну нагороду за "збереження здоров’я і належне управління медичним закладом".

Нагородили лікаря не випадково, адже миколаївська обласна "інфекційка" була визнана однією із кращих в Україні як опорний лікувальний заклад. Згідно офіційної статистики, рівень летальності під час лікування коронавірусної хвороби найнижчий в регіоні та один із найнижчих в цілому по країні. Це свідчить про високий професіоналізм медичного персоналу та високий рівень надання якісної та безпечної медичної допомоги. 

За словами директора лікарні Світлани Федорової, завдяки господарському підходу в управлінні лікарнею вдалося тільки за минулий рік залучити для відновлення та наповнення матеріально-технічної бази більше 66 млн грн небюджетних коштів. На ці кошти в закладі безкоштовно лікують і годують пацієнтів, забезпечують лікарів надійним захистом під час роботи в боксованих відділеннях, здійснюють ремонти і навіть розширили кількість ліжко-місць.

Подписывайтесь на наши статьи в Google News
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив