В Николаеве «по телефону» хотят согласовать торговлю на не введенной в эксплуатацию Серой площади

09.12.2019 в 11:37
В Николаеве «по телефону» хотят согласовать торговлю на не введенной в эксплуатацию Серой площади

В Николаеве при помощи голосования «в телефонном режиме» хотят согласовать размещение торговых павильонов и аттракционов на не введенной в эксплуатацию и, по сути, являющейся стойплошадкой, главной площади города, которую из-за цвета плитки называют Серой.

Об этом на своей странице в «Фейсбук» сообщил член исполкома Николаевского горсовета, адвокат Владимир Тимошин.

«Вновь телефонный режим!!!!!

Предвижу критику в мой адрес, но у меня возникает вопрос: Соборная площадь введена в эксплуатацию или нет? Если не введена, и не передана городу, то может ли город, в лице Исполкома или Совета, распоряжаться, как то: давать разрешение на установку торговых точек? Монтаж и эксплуатацию катка? Давать поручение ДЖКХ на установку на площади биотуалетов? Ограничивать движение т/с? И т.д. Напомню, на Исполкоме я задал вопрос мэру относительно того, кто дал разрешение закатать в плитку часть улицы Лягина, и получил ответ, что площадь нам не сдана, поэтому разбираться будем после ввода в эксплуатацию. Сегодня, в телефонном режиме, Сенкевич предлагает легализовать все то, что уже монтируется на площади», - написал Тимошин.

Он также разместил текст проекта решения исполкома, которое предлагают согласовать в телефонном режиме. Согласно документу, «узаконить» увеселительные заведения на площади хотят уже с завтрашнего дня — 10 декабря.

Про підготовку та проведення святкових заходів до Дня Святого Миколая, новорічних та Різдвяних свят у м. Миколаєві у 2019-2020 роках на території Соборної площі та прилеглій до неї території

З метою підготовки та проведення святкових заходів до Дня Святого Миколая та новорічних і Різдвяних свят у м. Миколаєві у 2019-2020 роках на території Соборної площі та прилеглій до неї території, враховуючи результати розгляду конкурсних пропозицій по організації функціонування атракціонів, ярмаркового містечка та ковзанки під час новорічних свят, рішення про прийняття пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю «Атракціон-Інвест» (протокол засідання організаційного комітету з підготовки та проведення святкових заходів до Дня Святого Миколая та новорічних і Різдвяних свят у м. Миколаєві від 22.11.2019), відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, затверджених рішенням міської ради від 16.05.2013 № 28/10, керуючись ст.ст. 30, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Організатору функціонування розважальних об’єктів та виставкового ярмарку – товариству з обмеженою відповідальністю «Атракціон-Інвест» під час проведення святкових заходів до Дня Святого Миколая, новорічних та Різдвяних свят у м. Миколаєві у 2019-2020 роках на території Соборної площі та прилеглій до неї території:
1.1. Забезпечити розміщення та функціонування атракціонів, ярмаркового містечка та ковзанки з 10.12.2019 до 19.01.2020 в межах схеми проведення святкових заходів, згідно з конкурсними пропозиціями та правилами щодо їх безпечної експлуатації.
1.2. Забезпечити дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, затверджених рішенням міської ради від 16.05.2013 № 28/10, під час підготовки та проведення святкових заходів на території Соборної площі та прилеглій до неї території, а також відновлення порушеного благоустрою.
1.3. Забезпечити укладення договорів на вивіз твердих побутових відходів та прибирання території.
1.4. Забезпечити встановлення та функціонування належної кількості біотуалетів.
2. Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради та адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради здійснювати контроль за дотриманням в належному санітарному стані території Соборної площі та прилеглої до неї території.
3. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради посилити оперативну готовність сил та засобів для оперативного реагування у разі виникнення надзвичайних подій і ситуацій під час проведення святкових заходів до Дня Святого Миколая, новорічних та Різдвяних свят у м. Миколаєві у 2019-2020 роках на території Соборної площі та прилеглій до неї території.
4. Департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради забезпечити реєстрацію декларації про режим роботи об’єктів, поданої організатором функціонування розважальних об’єктів та виставкового ярмарку, а саме товариству з обмеженою відповідальністю «Атракціон-Інвест».
5. Рекомендувати Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області посилити пожежну безпеку під час проведення святкових заходів до Дня Святого Миколая, новорічних та Різдвяних свят у м. Миколаєві у 2019-2020 роках на території Соборної площі та прилеглій до неї території.
6. Рекомендувати Головному управлінню Національної поліції в Миколаївській області посилити заходи із забезпечення громадського порядку під час проведення святкових заходів до Дня Святого Миколая, новорічних та Різдвяних свят у м. Миколаєві у 2019-2020 роках на території Соборної площі та прилеглій до неї території.
7. Суб’єктам господарювання, які беруть участь в організації святкових заходів до Дня Святого Миколая, новорічних та Різдвяних свят у м. Миколаєві та здійснюють підприємницьку діяльність на території Соборної площі та прилеглій до неї території, утриматись від продажу алкогольних напоїв.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Криленка В.І., заступників міського голови відповідно до розподілу обов’язків, голову адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради Березу О.Д.

Міський голова О. СЄНКЕВИЧ

Комментарии (8)
Держава
09.12.2019 в 11:41 | UA
Так это очень удобная схема! Когда дойдет до уголовного дела, ни с кого не спросят, так как не было сессии и не кто не голосовал! А про телефоны скажут, что такого порядка нет, а на нет и суда нет! И ни кто не подтвердит, что по телефону согласовал такие вопросы! Вроде на лицо нарушение, а предьявить не кому!
Просто человек
09.12.2019 в 12:17 | UA
Да бред деблочеловека сени … уже не знают как уже украсть и списать в горо—лохотроне
Александр
09.12.2019 в 12:26 | UA
А чему вы удивляетесь? Изначально так и было запланировано, разместить торговые точки в центре города.
Саша
09.12.2019 в 13:50 | UA
Богоявленский и Океановская, клеймили позором, депутаты рубахи на груди рвали а ларёчек стоит и процветает.
Мыс Добул
09.12.2019 в 13:55 | UA
В телефонном режиме идите в хуй и остальных режимах туда же
Володимир Велыкий
09.12.2019 в 14:10 | UA
Гадюшник устроят и на этом все КИНО...с хреновым концом....
Профан
09.12.2019 в 15:08 | UA
Почему не поставить этот весь колхоз вдоль всей улицы в два ряда , а не делать скопление ларьков в конце улицы( или начале) возле бама? Места для прохода будетдостаточно и тротуары, если нужно обойти балаган. А каток......пусть идут нахуй с катком по 100 грн. Атракуионы могут каждому лифтеры сделать- это прикольнее и можно почти бесплатно. А вот попить ,,глинтвейн,, непоечтно из чего и в кастрюле гнилой немытой и с поварежкой ,поднятой на полу- это мы хотим, мы -сэло европэйськэ.
09.12.2019 в 16:59 | UA
Пусть говно там продают чтоб сене пахло
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив