Николаевский нардеп обвинил однопартийца в краже законопроекта

16.04.2019 в 21:30

Народный депутат Украины, избранный на Николаевщине, Вадим Пидберезняк заявил, что его однопартиец Александр Дроздик украл его законопроект, который наш нардеп продвигает в Верховной Раде третий год.

Об этом Вадим Пидберезняк написал на своей странице в социальной сети «Фейсбук».

По словам николаевского нардепа, им был подан проект Закона 7204 от 17 октября 2017 года об изменениях в Кодекс законов о труде Украины об ограничении максимальной заработной платы. Пидберезняк уверен, что данный законопроект на сегодняшний день актуален, как никогда. В случае, если разработанный Подберезняком законопроект поддержат в Верховной Раде, максимальный размер заработной платы с учетом всех надбавок, доплат, премий и наград станет ограниченным для госпредприятий, государственных холдинговых компаний и прочего.

«У разі підтримання ВР України законопроекту 7204 максимальний розмір заробітної плати, із урахуванням усіх надбавок, доплат, премій і винагород, стане ОБМЕЖЕНИМ для:

- державних підприємств, установ, організацій;

-державних холдингових компаній;

-державних акціонерних товариств та акціонерних товариств, у статутних капіталах яких є корпоративні права держави, частка яких складає не менше 51 відсотка; а також державних службовців та не може перевищувати 60 мінімальних заробітних плат. Цим законопроектом я пропоную налагодити соціальну справедливість у трудовій сфері. Хочу зазначити, що за цей законопроект я борюся з 17.10.2017 року і маю позитивні результати. Проект Закону 7204 вже розглянуто 10 – ю комітетами та ГНЕУ», - разъяснил нардеп.

Однако, по утверждению Вадима Ивановича, спустя два года идею законопроекта и основной смысл украл его однопартиец Александр Дроздик.

«Народний депутат Олександр Дроздик – злодій, адже законопроекти, які він подав на розгляд є не просто альтернативними, ці законопроекти сплагіачені!!! Пан Дроздик зареєстрував «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо оплати праці працівників підприємств, установ, організацій» від 26.02.2019 та «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оплати праці працівників бюджетних установ» від 20.02.2019. Крім того, народний депутат Дроздик скористався своїм службовим положенням, адже він є Головою підкомітету з питань регулювання трудових відносин та зайнятості населення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. Прошу звернути увагу, що враховуючи вищезазначене законопроекти №10088,№ 10070 подані не просто всупереч нормам Регламенту, а нахабно вкрадені! Я вважаю Дроздика безпринципним злодюжкою, людиною яка не знає, що таке совість та користується своєю безкарністю!!!

Мені дуже шкода, що серед моїх колег є люди, які просто так можуть вкрасти чужу ідею та чужу працю. Я просто обурений цим злочином! Звичайно, завжди легше взяти вже готові наробітки, а не придумувати своє! Хочу сказати, що я не буду терпіти подібні речі і дозволяти злодіями так просто красти чуже. Я не дозволю таким грабіжникам, як народний депутат Дроздик, залишитися непокараним!», - заявил Пидберезняк.

Нардеп обратился по данному факту к главе ВР Андрею Парубию и главе комитета по вопросам соцполитики Сергею Каплину по факту нарушений норм регламента.

Комментарии (1)
Николаевецвторой
16.04.2019 в 22:06 | UA
в кражЕ! Грамотеи блин
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив