Трінчер розповіла про своє розлучення
Зірка заявила, що їй було легко грати сімейну ідилію, бо вона вірила, що їм вдасться врятувати шлюб.
Українська співачка і блогерка Анна Трінчер пояснила, навіщо брехала про щасливе сімейне життя з ексчоловіком - блогером Олександром Волошиним. Про це вона розповіла в інтерв'ю Маші Єфросиніній.
Зірка заявила, що їй було легко грати сімейну ідилію, бо вона вірила, що їм вдасться врятувати шлюб.
"Ми намагалися налагодити наші стосунки. У нас були моменти навіть у дуже кризовому стані, коли ми нібито входили в ремісію і забували все, що було до, і грали у своє минуле життя. І я, як романтик, я все романтизую в житті, і мені було дуже легко грати. Я забувала все, що було до. І мені здавалося, що все буде, як раніше. Ой, клас, усе закінчилося. Моя мета була зберегти сім'ю, я хотіла бути з цим чоловіком", - сказала Трінчер.
Крім того, вона розкрила подробиці їхнього шлюбного контракту.
"У нас були партнерські стосунки. І в шлюбному контракті було зазначено, що все, що на мені - залишається мені. І все, що на ньому - залишається на ньому. Під час підписання договору про розлучення ми просто ставимо галочку, що не маємо жодних майнових претензій одне до одного. Саша мені подарував машину, і ця машина залишається мені, а його машини - йому. Спільної нерухомості ми не нажили. Усе продумано. Але потім я зрозуміла один недолік у шлюбному контракті. Я говорила Саші, що я не хочу багато працювати, і я б хотіла, щоб більшу частину мого життя він утримував. Я буду заробляти і у мене буде своя фінансова подушка, і я буду займатися своєю кар'єрою, тому що я кар'єристка. Але я не хочу, наприклад, робити багато реклами або можу відмовитися від концерту, коли в мене немає настрою. І ще я хочу поїхати, наприклад, на Балі і серфити і не думати ні про що. Так от. У цей момент я ж не заробляю свої гроші. Таким чином, коли ми розлучаємося, у мене немає нічого, тому що я серфила на Балі. Тому, коли ваш чоловік вас забезпечує або частково, або повністю, це потрібно продумати і обговорити з ним. Наприклад, що його майно ви ділите", - додала співачка.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)