Закрите під час тривоги укриття у «Казці»: у дитячому містечку провели внутрішнє розслідування
![Закрите під час тривоги укриття у «Казці»: у дитячому містечку провели внутрішнє розслідування Закрите під час тривоги укриття у «Казці»: у дитячому містечку провели внутрішнє розслідування](http://img.novosti-n.org/upload/news/831958.jpg)
Закрите під час тривоги укриття у «Казці»: у дитячому містечку провели внутрішнє розслідування
У «Казці» відреагували на повідомлення мешканки Миколаєва про те, що під час повітряної тривоги у дитячому містечку було зачинено укриття.
Інцидент прокоментувала директорка містечка Наталія Димчишина в групі «Контакт центр Миколаївської міськради».
За її словами, на комунальному підприємстві було проведено внутрішнє розслідування.
«За результатами проведеного внутрішнього розслідування повідомляємо наступне. О 15:50 розпочалася повітряна тривога. Охоронець знаходився неподалік від входу з боку Обласного палацу культури. О 15:52 поступив дзвінок від відвідувачки, тривалістю 24 секунди. За словами відвідувачки після розмови охоронець прийшов майже відразу та відчинив двері, що ведуть до укриття. Тобто укриття було відчинено із затримкою близько 3-х хвилин. Внутрішні двері приміщення та додатковий вхід до укриття, що розташований на верхньому майданчику Амфітеатру були відчинені», - повідомила керівник.
Водночас вона визнала, що навіть така нетривала затримка неприпустима, і вибачилася.
«Звісно, те, що сталося, є неприпустимим. Проте за весь час війни це перший випадок, коли укриття відчинилося із затримкою. Вхід до укриття завжди вільний та безперешкодний. З моменту відкриття і до моменту закриття містечка. Адміністрація приносить вибачення за цей інцидент і зробить усе, щоб подібного більше не траплялося», - написала директорка «Казки».
Нагадаємо, раніше мешканка Миколаєва поскаржилася, що в дитячому містечку «Казка» під час повітряної тривоги виявилося закритим бомбосховище — щоб сховатися з дітьми у безпечному місці, відвідувачам потрібно було спочатку зателефонувати, а потім дочекатися охоронця, який відчиняє двері.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)