Євро-2024: Україна перемогла Північну Македонію з рахунком 2:0

14.10.2023 в 21:17

Збірна України перемогла Північну Македонію з рахунком 2:0 у матчі відбору Євро-2024 з футболу у Празі.

Про це повідомляє Суспільне спорт .

Перший гострий момент Україна створила на 12-й хвилині, коли воротар гостей відбив удар Артема Довбика з-за меж штрафного майданчика.

"Синьо-жовті" продовжили тиснути на суперника - можливості забивати були у Михайла Мудрика та Олександра Зубкова. Натомість рахунок відкрив Георгій Судаков, якому допоміг рикошет після дальнього удару – 1:0.

Кращої можливості у другому таймі не реалізував Мудрік: вінгер "Челсі" виходив віч-на-віч із воротарем після передачі Артема Довбика, але заробив у моменті лише кутовий удар.

Вже наступного розіграшу м'яча Микола Матвієнко гостро пробивав після подачі Олександра Зінченка - влучив у перекладину.

Україна догравала зустріч, здебільшого покладаючись на контратаки. У гостей у другому таймі моменти мали Аріян Адемі та Еніс Барді.

Дубль міг оформити Судаков, але його далекий удар видовищно потяг голкіпер Столі Димитрієвскі. На останніх хвилинах воротар також врятував після вибігання Романа Яремчука та удару зблизька.

Точку в матчі поставив Олександр Караваєв на шостій компенсованій хвилині. Захисник "Динамо" помітив вихід Димитрієвськи з воріт і пробив із дальньої дистанції у порожні ворота - 2:0.

Українці випереджають Італію на три очки і готуватимуться до свого передостаннього матчу у кваліфікації – на виїзді проти Мальти у вівторок, 17 жовтня.

Північна Македонія залишилася четвертою у таблиці. До кінця відбіркового циклу команді залишається зіграти з Англією та Італією.