Волонтери місії Global Care Force два дні надавали допомогу мешканцям деокупованих сіл Миколаївської області (фото)
Лікарі американської волонтерської місії Global Care Force провели черговий прийом громадян у деокупованих селах Снігурівського району. Прийом проводився з 12 по 14 квітня. Медики відвідали села Новопетровське, Василівку, Калинівку, Євгенівку. Усього був прийнятий 151 пацієнт, з них 48 чоловіків, 101 жінка та 2 дітей. 15 квітня команда для продовження роботи вирушила до Вінницької області.
Як повідомили «Новинам-N» у Global Care Force, у прийомі брали участь три іноземні медпрацівники: один лікар невідкладних станів і дві медсестри, одна з яких є громадянкою Нової Зеландії. До кожного іноземця було приставлено україномовного перекладача.
Прийом проводився у кілька етапів: реєстрація паспортних даних, медичне сортування (включає збирання первинного анамнезу, вимірювання АТ, ЧСС, сатурації, глюкози крові), консультація вузького спеціаліста, видача ліків. Все безкоштовно.
Найпоширенішими патологіями були гіпертонічна хвороба і цукровий діабет. У багатьох жінок визначалися захворювання щитовидної залози: аутоімунний тиреоїдит з гіпотиреозом, вузлові новоутворення, у чоловіків – захворювання передміхурової залози: аденома, хронічний простатит. Деякі вже приймали необхідне лікування, деякі вперше дізналися про своє захворювання.
Також виконувалися деякі медичні маніпуляції. Пацієнтам із тяжким перебігом запальних захворювань суглобів – внутрішньосуглобові ін'єкції глюкокортикостероїдів. Практично всі бажаючі могли пройти обстеження черевної порожнини та щитовидної залози за допомогою портативного датчика та ЕКГ.
Всім пацієнтам не лише ставили діагноз, а й видавали препарати відразу на весь курс лікування.
Раніше як волонтер цієї місії Миколаївську область відвідав астронавт НАСА Девід Карл Хілмерс, який здійснив чотири космічні польоти на шатлах. Інтерв'ю з астронавтом можна почитати ТУТ.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)