У Миколаївській області – приліт ракети
10.06.2024 в 20:02
У Миколаївській області – приліт ракети
Увечері у понеділок, 10 червня, під час повітряної тривоги на Миколаївщині був приліт ворожої ракети.
Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.
«Приліт в області, до нежитлового приміщення. Є спалювання трави. Попередньо без постраждалих», - написав Кім.
Нагадаємо, повітряну тривогу було оголошено на Миколаївщині о 18:27. Повітряні сили повідомили про загрозу застосування балістичного озброєння. Було випущено дві ракети, які летіли й у напрямку Одеської області, Херсонської, у напрямку Очакова, пізніше – у напрямку Снігурівки.
Моніторингові канали повідомляли, що їхній рух супроводжувався розвідувальними дронами, які, ймовірно, шукали українське ППО.
Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляціяУ Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати водуЯк спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальникиПід Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)Nikodaycamp - літній табір для вашої дитиниМиколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку