Третина пенсії: у Миколаєві просять переглянути ціни на відвідування комунального басейну
![Третина пенсії: у Миколаєві просять переглянути ціни на відвідування комунального басейну Третина пенсії: у Миколаєві просять переглянути ціни на відвідування комунального басейну](http://img.novosti-n.org/upload/news/820530.jpg)
Третина пенсії: у Миколаєві просять переглянути ціни на відвідування комунального басейну
У Миколаєві вартість абонементу на відвідування єдиного у місті комунального басейну «Зоря» сягає 2100 гривень за 12 занять у вечірній час. При цьому придбати абонемент на меншу кількість занять за нижчу ціну немає можливості.
Звернення з цього приводу було направлено до «Контакту центру Миколаївської міськради».
Містянин попросив дати можливість оплачувати разове відвідування басейну або дозволити купувати абонемент не на 12, а на 4-5 відвідувань, щоб можна було дозволити собі хоча б іноді поплавати.
«Доброго дня, прошу зробити можливість оплачувати разове відвідування басейну. Дайте людям можливість відвідувати разово басейн. Не всім підходить купувати весь абонемент. Або зробіть абонемент на 4-5 занять на місяць», - йдеться у зверненні.
Варто зазначити, що під зверненням свої коментарі залишили інші користувачі, які обурилися теперішньою вартістю відвідування басейну.
«Така вартість абонементу для українців в Англії, причому на весь спорткомплекс в будь-який час, для місцевих не набагато дорожче. А тут навіть про людей з обмеженими можливостями не здатні подумати», - написала Наталья Никифорова.
Ще одна мешканка Миколаєва повідомила, що є людиною з інвалідністю, і не може дозволити собі відвідування басейну, хоча їй воно потрібне за станом здоров'я.
«Я інвалід, була травма хребта. Лікар рекомендував, басейн, але це 1/3 моєї пенсії», - написала Наташа Спинул.
Звернення щодо басейну було зареєстровано оперативною службою міськвиконкому.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)