Померла відома миколаївська журналістка Ірина Нежигай
![Померла відома миколаївська журналістка Ірина Нежигай Померла відома миколаївська журналістка Ірина Нежигай](http://img.novosti-n.org/upload/news/709533.jpg)
Померла відома миколаївська журналістка Ірина Нежигай
У неділю, 10 липня, померла відома миколаївський журналіст газети «Вечірній Миколаїв» Ірина Григорівна Нежигай.
Про це повідомляють її колеги.
Вказується, що Ірина Григорівна Нежигай померла після тяжкої та тривалої хвороби.
Ірина Нежигай одна з тих, хто творив газету, хто працював у ній з першого дня. Її перша «вечіркінська» публікація міститься в історичному газетному випуску «ВН» під номером, що вийшов у вересні 1990 року. Наразі ця газета знаходиться в сейфі розгромленої редакції, до приміщення якої співробітники навіть не мають доступу.
До «Вечірки» Ірина Григорівна працювала в єдиній у брежнєвській та перебудовній часі миколаївській молодіжці – газеті «Ленінське плем'я», кузні кадрів для багатьох тодішніх журналістів.
«Справжній майстер своєї професії – спостережлива, вдумлива, грамотна та ерудована, Ірина була яскравою зіркою «Вечірки». Їй були притаманні молодий запал і безстрашність, уміння взятися за будь-яку тему для публікації та блискуче її відпрацювати. А унікальна різножанровість робила її «універсальним пером», здатним на все – від резонансного кримінального репортажу, незабутнього інтерв'ю з будь-яким співрозмовником, що заслуговує на увагу, до пронизливої житейської історії або чергової «страшилки» власного твору, які так полюбилися поколінню читачів «Вечірки» нинішнього віку», - пишуть колеги.
Син Ірини Григорівни Ілля пішов стопами матері-журналістки. Наразі він працює редактором одного з провідних всеукраїнських ЗМІ. А багаторічний супутник життя Дмитро – людина така ж чесна та принципова, як і сама Ірина, – сьогодні захищає Батьківщину на фронті.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)