Миколаївцям розповіли, на що перетворилася «столовка міської ради»
У четвер, 23 травня, в Миколаєві під егідою Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» і за підтримки Японії відкрили молодіжний простір «Хвиля». Він складається з кількох приміщень — є конференц-зала, фотозона, музична зона та декілька локацій для неформальних заходів (майстер-класів, лекцій та тренінгів) для понад 100 людей.
У церемонії відкриття молодіжного простору взяли участь Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде, а також представники місцевої влади — голова обласної ради Антон Табунщик, заступник голови обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, міський голова Олександр Сєнкевич та інші миколаївські посадовці. Основний масив присутніх у новоспеченому молодіжному просторі складали ті, на кого він і буде розрахований — представники молоді.
Міський голова Олександр Сєнкевич нагадав, що раніше в цьому приміщенні знаходилася «столовка міської ради», і навіть пожартував — мовляв, тепер працівники міськради будуть красивішими, бо будуть менше їсти.
- Завдяки допомозі наших партнерів ми змогли зробили таку невеличку частину. Ми переселили сюди управління молодіжної політики. За стіною знаходиться друга частина цього другого поверху, в якій ми також хочемо зробити новий вигляд, нове життя. Там була кухня, а тепер у цій кухні будуть робити щось молодіжне. Ну і, власне, є бажання зробити вихід на третій поверх, де ми хочемо на відкритій частині зробити ще одну цікаву локацію, де також молодь зможе збиратися, - сказав Олександр Сєнкевич.
Він висловив присутнім побажання, щоб вони відвідували цей молодіжний простір, підтягували сюди іншу молодь і користувалися всіма можливостями, які він надає. Будівля знаходиться на подвір’ї міськвиконкому, але Сєнкевич запевнив, що до нього зроблять відкритий прохід.
- Те, що це місце знаходиться у міській раді — це тимчасове питання. Ні, ми не перенесемо цю будівлю. Просто ми хочемо зробити можливість доступу до цієї будівлі з вулиці Набережної і відсікти її невеличким парканом від міської ради, щоб доступ сюди був не таким, ніби як заходиш у якусь секретну зону, а щоб це був довільний простір, де молодь зможе зустрічатися, реалізовуватися — без боязні, що на неї тут дивляться якісь підозрілі чиновники, - пообіцяв міський голова.
І спробував натякнути, що гроші на ремонт цієї будівлі були витрачені не марно.
- Як дізналися миколаївці, що ми витратили 100 тис. гривень з міського бюджету, вже тут був хай і хайп. Але грошей сюди витрачено набагато більше — завдяки нашим партнерам, які розуміють, що потрібно вливати кошти і в війну, і в розвиток людського потенціалу. Бо навіщо тоді, і за що тоді воюють наші хлопці у ЗСУ? Хочу їм подякуввати принагідно за те, що ми з вами тут, хоч і у такій інтимній обстановці, але маємо можливість сьогодні тут зустрічатися, - резюмував міський голова.
Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде зазначив, що відкриття такого центру є живим свідоцтвом того, що Дитячий фонд ООН справді дбає про дітей та молодь і намагається допомогти у створенні сприятливих умов для їх навчання та відпочинку. Це буде простір для творчості, інновацій і лідерства української молоді.
- Будьте сміливими у своїх мріях, у своїх діях, і з ентузіазмом ловіть нові можливості, - побажав він присутнім, за що отримав овації. - Ви — частина оновленої України, і можете розраховувати на нашу постійну підтримку.
Голова обласної ради Антон Табунщик зазначив, що «під час війни енергію молоді треба спрямовувати саме в такі центри, де вона буде добре себе почувати, спілкуватися, пропонувати нові ідеї й робити курс на розвиток». А заступник голова ОВА Георгій Решетілов висловив сподівання, що тут «завжди буде так людно, цікаво і креативно».
Раніше повідомлялося, що у їдальні міськвиконкому в Миколаєві хочуть облаштувати молодіжний центр.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)