Іспанія стала переможцем Євро-2024

Збірна Іспанії з футболу у неділю, 14 липня, стала чемпіоном Європи. У фіналі Євро-2024 команда Луїса де ла Фуенте обіграла Англію з рахунком 2:1.

У першому таймі єдиного удару у ворота завдала Англія. Проте гра миттєво змінилася після перерви, коли іспанці вийшли вперед. На 47-й хвилині Вільямс пробив у кут воріт після передачі від Ямала.

Протягом наступних 15 хвилин Іспанія мала ще кілька гарних моментів, щоб подвоїти перевагу, проте англійці встояли.

Головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт зробив дві заміни, випустивши на поле Уоткінса та Палмера. Саме Палмер зрівняв рахунок: на 73-й хвилині хавбек Челсі класно пробив з-за меж штрафного майданчика.

Втім, вирішальне слово нарешті сказали іспанці. На 86-й хвилині Оярсабаль замкнув простріл Кукурельї та приніс своїй команді перемогу.