Депутати від «Слуги народу» показали, де і як живуть переселенці у прифронтовій громаді Миколаївської області
Чорноморська громада з перших днів повномасштабного вторгнення потерпає від ворожих обстрілів. Попри це, до громади переїхали майже три тисячі внутрішньо переміщених осіб, зокрема, із сусідньої Очаківської громади, яка потерпає від обстрілів ще більше.
Про це розповіла депутатка Чорноморської сільради від «Слуги Народу» Ольга Кошман.
Місцева влада організувала зведення модульних будинків, у яких можуть зупинитися родини, які втратили своє житло або жити у якому стало неможливо через значні пошкодження. Для цього їм достатньо подати відповідну заяву — і знаходитися в цих будинках вони можуть стільки часу, скільки їм необхідно.
- Навчальний процес відбувається в онлайн-форматі, проте всі заклади працюють, і ліквідації та реорганізації не було. Учні мають можливість займатися в гуртках – спортивних, патріотичних, хореографічних, навчатися греко-римської боротьби, вітрильного спорту та східних єдиноборств тощо. Це важливо для розвитку молодого покоління та їхнього здоровʼя, – розповіла Ольга Кошман.
Вона додала, що громада також організовує та проводить спортивні змагання серед закладів освіти. Діти беруть участь у спортивних змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів, таких як «Cool Games», «Джура», «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги» та інших.
- Ситуація в Чорноморській громаді – це ситуація кожної прифронтової громади, де лишається небезпека обстрілів, але водночас триває робота з підтримання життєдіяльності громади. Нещодавно мав зустріч з головою громади, обговорили нагальні питання підтримки, зокрема завдяки державним програмам. Тому потрібно координувати дії щодо забезпечення потреб громад, які потерпають від злочинних дій росіян, – зазначив голова обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат України Олександр Пасічний.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)