«Я – чоловік! У кожного свої недоліки»: миколаївський глядач побачив ексцентричну виставу (фоторепортаж)
![«Я – чоловік! У кожного свої недоліки»: миколаївський глядач побачив ексцентричну виставу (фоторепортаж) «Я – чоловік! У кожного свої недоліки»: миколаївський глядач побачив ексцентричну виставу (фоторепортаж)](http://img.novosti-n.org/upload/news/807408.jpg)
«Я – чоловік! У кожного свої недоліки»: миколаївський глядач побачив ексцентричну виставу (фоторепортаж)
У четвер, 30 листопада, на сцені Миколаївського академічного художнього драматичного театру відбулася вистава «Новорічна афера по-українськи», яку миколаївському глядачеві подарували артисти Українського сучасного театру з міста Києва.
Ексцентричне сценічне дійство, яке автори назвали «суперкомедія», оригінальним чином переосмислює сюжет фільму «Дехто любить погорячіше» ( У радянському прокаті був відомий під назвою «У джазі тільки дівчата», - прим. ред ). Двоє друзів вирішують підзаробити, використовуючи ностальгічні почуття, які відчувають товстосуми, що відпочивають на зимових курортах. Разом з однією учасницею оригінального складу вони видають себе за жіночий гурт «Віраж» ( алюзія на популярний гурт 80-х «Міраж» ). Але на подив усіх, багатій, що платить закохується в, як йому здається, прекрасну блондинку, не підозрюючи, що це переодягнений чоловік.
Зазначимо, що вистава експлуатує одну із споконвічних «формул сміху» - невідповідність форми змісту, об'єднану з травесті. Як би не намагався чоловік бути схожим на жінку – копіювати жіночі звички, манери – результат виходить абсолютно гротескним. Це чудово ілюструється безсмертними словами:
«Як вони ходять на таких каблучищах? Як вони зберігають рівновагу? У них центр тяжіння в іншому місці!».
Вистава була із захопленням прийнятий глядачами, які оцінили іскрометний гумор, курйозність та яскраву іронічність постановки.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)