«Перший день весни»: миколаївський фотограф відкрив виставку жіночих портретів (фото, відео)
![«Перший день весни»: миколаївський фотограф відкрив виставку жіночих портретів (фото, відео) «Перший день весни»: миколаївський фотограф відкрив виставку жіночих портретів (фото, відео)](http://img.novosti-n.org/upload/news/823964.jpg)
«Перший день весни»: миколаївський фотограф відкрив виставку жіночих портретів (фото, відео)
У п'ятницю, 1 березня, у центральній бібліотеці імені М.Л. Кропивницького відкрито виставку робіт відомого миколаївського фотографа Павла Деменського, який також відомий під своїм творчим псевдонімом Pablo Incognito.
Про це повідомляє кореспондент « Новин-N ».
В експозиції було представлено 25 жіночих портретів, що зображають мешканок Миколаєва. Зазначимо, що автор у своїх роботах відійшов від банального розуміння фотопортрета, знаходячи у кожній зі своїх муз (автор не любить термін «моделі») природну жіночу красу та справжні емоції.
– Основа всього в тому, що мене виховували жінки. Я ріс без батька, ніколи його не бачив. Не знаю, як його звуть, є різні версії. Виховували мамині співробітниці, двоюрідні сестри, матір. Десь років у 15-16, я помітив, що мене приваблюють зображення жінок на фотографіях. У будь-якому вигляді – одягнених та роздягнених. Мене «штормило» так, що не знав, куди себе подіти. Років 20 тому мені попався до рук фотоапарат. І перше, кого я почав фотографувати, була моя дружина, – розповів Павло Деменський про витоки творчості.
Також автор поділився своїми оригінальними творчими методами:
Це фотографії за 8-10 років. Фотопрогулянки. Коли я фотографую, 98 відсотків часу, ми просто спілкуємося. Хвилину – дві фотографуємо. Потім, можемо годину-дві спілкуватися, потім знову кілька хвилин фотографую. Це не позування. Я люблю спілкуватися. Ми заходимо дуже далеко у спілкуванні, у темах спілкування. І в результаті – живі та гарні кадри.
Незважаючи на те, що у представлених роботах, Павло Деменський відійшов від улюбленого стилю «ню», присутні з теплотою та інтересом зустріли експозицію. Були відзначені оригінальність сюжетів, авторський стиль та вміння майстерно показати красу.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)