«Ми слідкуємо»: посол Данії про боротьбу з корупцією у Миколаєві
![«Ми слідкуємо»: посол Данії про боротьбу з корупцією у Миколаєві «Ми слідкуємо»: посол Данії про боротьбу з корупцією у Миколаєві](http://img.novosti-n.org/upload/news/835918.jpg)
«Ми слідкуємо»: посол Данії про боротьбу з корупцією у Миколаєві
Миколаїв співпрацює з Данією за партнерською програмою «міст чесності», через що місту доводиться відповідати жорстким вимогам щодо зниження ризиків корупції.
Про це повідомив в інтерв'ю РБК-Україна розповів посол Данії у Києві Олі Егберг Міккельсен.
«Ми стежимо за тим, що відбувається. Саме тому у нас є офіс у Миколаєві. Данія також реалізує Європейську антикорупційну ініціативу, яка, по суті, створила антикорупційні інституції. Також існує партнерство з деякими муніципалітетами, вони називаються містами чесності, одне з них — Миколаїв, тому їм доводиться відповідати жорстким вимогам щодо зниження ризику корупції. Так що це проблема, це те, що займає дуже важливе місце на порядку денному. І добре те, що ми знаємо, що наші українські партнери знають про це так само, як і ми, і я відчуваю тверде зобов'язання у Миколаєві, в Україні загалом забезпечити, щоб усе робилося таким чином, щоб не ставити під загрозу чесність. Ви не можете знизити ризик на 100%, але ви можете багато зробити, і ми намагаємося зробити якнайбільше, тому що це вплине на громадську думку дуже негативно», - сказав він.
При цьому він додав, що якщо будуть якісь реальні докази корупції, то це буде "найгіршим, що може статися".
«Тому ми маємо сильний і спільний інтерес з нашими українськими друзями в тому, щоб боротьба з корупцією тривала, щоб було зроблено все для зниження ризику корупції», - резюмував він.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)