«І світлом у темряві я буду»: у миколаївській бібліотеці відбулася зустріч із театральним діячем Віктором Смірновим (фото)
27.02.2024 в 22:13
![«І світлом у темряві я буду»: у миколаївській бібліотеці відбулася зустріч із театральним діячем Віктором Смірновим (фото) «І світлом у темряві я буду»: у миколаївській бібліотеці відбулася зустріч із театральним діячем Віктором Смірновим (фото)](http://img.novosti-n.org/upload/news/823300.jpg)
«І світлом у темряві я буду»: у миколаївській бібліотеці відбулася зустріч із театральним діячем Віктором Смірновим (фото)
У вівторок, 27 лютого, у Миколаївській обласній науковій бібліотеці, у рамках циклу «Ірина Гудим запрошує…», пройшла зустріч з театральним режисером, актором, громадським діячем, волонтером та поетом Віктором Смірновим.
Про це повідомляє кореспондент « Новостей-N ».
У ході бесіди були задані питання про життя, творчість, театр та кіно. Не обійшлося і без сьогоднішньої «хворої» теми війни. Віктор Смиірнов розповів про перші дні повномасштабного вторгнення, які назавжди залишилися в пам'яті, про початок волонтерської діяльності, допомогу нужденним.
На запитання щодо перших віршів автор зазначив, що його дуже розлютила фраза «Коли гримлять гармати, музи мовчать». Були публікації і до початку бойових дій, і з інших країн почали надходити повідомлення про те, що вірші декламуються і вони необхідні. Деякі поетичні твори були покладені на музику та виконувались заслуженим артистом України Олександром Сичовим – наприклад, «Гімн незламності».
Відповідаючи на запитання про роботу в театрі, Віктор Смирнов розповів про свою співпрацю з відомими театральними діячами Миколаївщини – Миколою Трояновим, Миколою Кравченком, Анатолієм Літком, перші кроки на театральній сцені, спектаклі, в яких довелося грати. Окремо він згадав про співпрацю з артисткою, яка довгий час була завідувачкою трупою у Миколаївському художньому академічному драматичному театрі – Сталіною Лагошняк.
Говорячи про свої тетральні постановки як режисер Смірнов підкреслив, що найважливіше для нього – це материнське. Ця тема є у виставах «Наша кухня», «Чіріклі – циганська мати».
На зустрічі були присутні й юні аритсти – учні Смірнова, які натхненно продекламували вірші свого наставника.
Зустріч пройшла в приємній атмосфері і залишила у присутніх найприємніші враження.
Про це повідомляє кореспондент « Новостей-N ».
У ході бесіди були задані питання про життя, творчість, театр та кіно. Не обійшлося і без сьогоднішньої «хворої» теми війни. Віктор Смиірнов розповів про перші дні повномасштабного вторгнення, які назавжди залишилися в пам'яті, про початок волонтерської діяльності, допомогу нужденним.
На запитання щодо перших віршів автор зазначив, що його дуже розлютила фраза «Коли гримлять гармати, музи мовчать». Були публікації і до початку бойових дій, і з інших країн почали надходити повідомлення про те, що вірші декламуються і вони необхідні. Деякі поетичні твори були покладені на музику та виконувались заслуженим артистом України Олександром Сичовим – наприклад, «Гімн незламності».
Відповідаючи на запитання про роботу в театрі, Віктор Смирнов розповів про свою співпрацю з відомими театральними діячами Миколаївщини – Миколою Трояновим, Миколою Кравченком, Анатолієм Літком, перші кроки на театральній сцені, спектаклі, в яких довелося грати. Окремо він згадав про співпрацю з артисткою, яка довгий час була завідувачкою трупою у Миколаївському художньому академічному драматичному театрі – Сталіною Лагошняк.
Говорячи про свої тетральні постановки як режисер Смірнов підкреслив, що найважливіше для нього – це материнське. Ця тема є у виставах «Наша кухня», «Чіріклі – циганська мати».
На зустрічі були присутні й юні аритсти – учні Смірнова, які натхненно продекламували вірші свого наставника.
Зустріч пройшла в приємній атмосфері і залишила у присутніх найприємніші враження.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)