Заместитель экс-губернатора Савченко идёт в нардепы по 132-му округу

14.06.2019 в 21:52
Заместитель экс-губернатора Савченко идёт в нардепы по 132-му округу

Заместитель главы Николаевской облгосадминистрации Александр Кушнир заявил о том, что идёт в Верховную Раду.

Об этом он сообщил на своей странице в социальной сети «Фейсбук»

«Діючі депутати Верховної Ради вже вдосталь показали, що ні нащо не здатні. Я, як і абсолютна більшість українців, проти невігластва депутатів, які навіть не розуміють своїх повноважень і можливостей, через що страждає громада, яка і дала їм ці повноваження. Дала право представляти свої інтереси. Я виступаю за повне оновлення Верховної Ради. Оновлення не тільки облич, а й сутності та принципів роботи.

 

Саме тому погодився на прохання громади – взяти на себе відповідальність і піти у народні депутати України по 132 виборчому округу. Адже жителі Арбузинського, Братського, Врадіївського, Кривоозерського та Первомайського районів заслуговують на свого дієвого представника у Верховній Раді, якого у них протягом останніх років, на жаль, не було.

 

Гідний рівень життя для кожного, робочі місця та стабільна заробітна плата, справедливі тарифи, якісні дороги та доступна медицина – це те, про що мріє кожен громадянин. І я зобов'язаний відстоювати ці інтереси виборців у Верховній Раді.

 

Впевнений у перемозі кожного жителя округу. Зробімо це! О.К.», - написал он.

Александр Кушнир отвечает в облгосадминистрации за финансовый блок. Он пришел работать в ОГА вместе с Алексеем Савченко.

Комментарии (16)
14.06.2019 в 22:02 | UA

И эта хуйня туда же. Новая харя в политике, ага

Русский украинец
14.06.2019 в 22:02 | UA

Кушнир , который идет от Александра Савченко? Ну он не в том городе идет в след за Савченко ! Бывшего губернатора в Николаеве , мягко говоря не оценили . Просто Хуй..ло из Чернигова было гауляйтером нашего преуююрасного города !

Бабки-сплетницы с Карпенко два А
14.06.2019 в 22:10 | UA

Ещё один пламенный борец за денежные знаки.

Русский украинец
14.06.2019 в 22:12 | UA

Прекрасного города !!!

Васян
14.06.2019 в 22:25 | UA

Ну вот и увидит мнение о себе.

Рогы
14.06.2019 в 22:29 | UA

Это апокалипсис+мистика=украина-увы......

Житомасон
14.06.2019 в 22:30 | T1

граждане жиды и дебилы,
надо понять - никто никуда не идет.
есть желающие прикрыть свои жопы перед отсидкой. идти в кандидаты - это бажання. таких хитрожопых будет по 20 штук на место.

Николай
14.06.2019 в 22:44 | UA

Земы, кончайте нести херню. Кушнир нормальный и адекватный мужик. И профи в финансовых вопросах.

Alex
14.06.2019 в 23:00 | UA

О..... Николай. Сколько в ОблГосе получаете?

Виктория
14.06.2019 в 23:24 | UA

И это чудо туда же. Кто ты такой ? Кто тебя знает? Ты откуда вылез? Ужас! Лучше любой местный!

вера
14.06.2019 в 23:26 | UA

Деж він профі в фінансових питаннях,коли Москаленко обнулює бюджет області.Разом крадуть,а Савченко лише піарився і нічого не робив.Кушнір намагається скрити те що накоїв в областіза дверима Верховної Ради щоб не двстали.Геть нарості з тіла України

Саша
14.06.2019 в 23:35 | UA

Не надо за такого голосовать. Это ж клон савченко

Как-то так
15.06.2019 в 04:56 | UA

Это показатель их отношения к людям нашей области - считают людей тупым биомусором, тем более сельских.И таки за него проголосуют в сёлах.........

Мнение
15.06.2019 в 08:52 | UA

А че Максименко Саша не идёт в нардепы?

Мнение
15.06.2019 в 09:03 | UA

Таких нардепов бы больше - все при нем есть: тупой, долго запрягает, почти рыжий - давай Максименко Саню!!!!

Как-то так
15.06.2019 в 09:49 | UA

Да.....
Сашку бы....
Дибилоида