В Украине зарегистрирована петиция о досрочном роспуске Рады

01.05.2019 в 15:16
В Украине зарегистрирована петиция о досрочном роспуске Рады

В Украине зарегистрирована петиция о досрочном роспуске Рады

В Украине зарегистрирована электронная петиция о досрочном прекращении полномочий Верховной Рады Украины 8-го созыва.

Текст опубликован на сайте официального интернет-представительства Президента Украины 26 апреля Дмитрием Андреевичем Латухой.

«Відповідно до ч. 2 ст. 5 Конституції України носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи місцевого самоврядування.

ст. 69 Конституції України визначає, що народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії.

21 квітня 2019 року Український народ, з підтримкою понад 73% обрав свого Президента. Однак, Верховна Рада України, яка за даними різних соціологічних досліджень має найнижчу довіру у суспільстві (4-8 %), вступає у конфронтацію до новообраного Президента України Володимира Олександровича Зеленського.

У зв'язку з тим, що парламент, не користується підтримкою в суспільстві та по суті стає оппонентом вибору українського народу, вимагаємо згідно зі своїми повноваженнями розпустити Верховну Раду України VIII скликання», - сказанно в тексте электронной петиции.

За пять дней петицию поддержали 4645 граждан Украины. Для того, чтобы петиция была рассмотрена, необходима поддержка 25000 человек. Сбор подписей продлится еще 87 дней.

Подписывайтесь на наши статьи в Google News
Комментарии (6)
Показать комментарии
Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив