В 2019 году Николаевщина сделает прорыв в борьбе с онкологией - Алексей Савченко

04.02.2019 в 21:15
В 2019 году Николаевщина сделает прорыв в борьбе с онкологией - Алексей Савченко

В 2019 году Николаевщина сделает прорыв в борьбе с онкологией - Алексей Савченко

Руководство Николаевщины всячески содействует жителям области, которые борются с онкологией. В Николаевской области действует программа для пациентов с разными формами рака, а больницы стараются снабжать всеми необходимыми препаратами и аппаратами.

Об этом на своей странице в социальной сети «Фейсбук» сообщил председатель Николаевской областной администрации Алексей Савченко.

Глава ОГА сделал акцент на том, что большинство форм рака можно вылечить на начальных стадиях. Он отметил, что областная власть уделяет значительное внимание профилактики и лечению онкологических заболеваний.

«Сьогодні на Миколаївщині медичну допомогу за профілем надають три обласних заклади охорони здоров’я: онкологічний диспансер, клінічна та дитяча клінічна лікарні.

В області діє «Обласна Програма боротьби з онкологічними захворюваннями», продовжена на період до 2019 року включно. Минулого року для онкодиспансеру було придбано станцію заливки тканин парафіном ЕС-ЕКА і водяну баню В250-ЕКА, автоматичний гістологічний процесор Tissue-Tek VIP 6. Кожного року ми збільшуємо закупки хіміопрепаратів для нашого онкодиспансеру.

Впевнений, у 2019 році Миколаївщина зробить прорив у боротьбі з захворюваннями онкологічного характеру. До кінця березня ми визначимося в усіх напрямках - обладнання, ремонтні роботи тощо, а після цього розпочнемо реконструкцію нашого обласного онкоцентру, який стане найкращим на Півдні України. Загальна сума фінансування на цей проект складає близько 81 млн грн, і я дякую місту Миколаєву за підтримку ініціативи обласної адміністрації з цього питання.

Повторюсь, мене цікавлять не стіни, а справжня цінність - оснащення і лікарі. А лікарі в нас, дійсно професіонали - плідно співпрацюють з Національним інститутом раку, Інститутом нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова НАМН України.

Переконаний, що після реалізації нашого амбітного проекту, географія співпраці в цьому напрямку значно розширюватиметься, охоплюючи провідні закордонні клініки та інститути. Я запевняю, ми будемо домовлятися з іноземними партнерами, щоб вони відкрили тут свої представництва. Щоб наші пацієнти мали можливість безпосередньо отримувати послуги і консультації з Німеччини та Ізраїлю.

Друзі, будьте уважні до себе та своїх близьких. Бережіть себе!», - написал Алексей Юрьевич.

Подписывайтесь на наши статьи в Google News
Комментарии (2)
Показать комментарии
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив