Новини Звідусіль за 12 Листопада 2022
Незвичайні аварії та вражаючі ДТП
Докладніше
12.11.2022 в 23:30
1106
0

Іноді трапляються настільки незвичайні аварії, що навіть важко зрозуміти, як могло статися. Втім, видовищність аварій — це об'єкт інтересу очевидців і перехожих, адже у водіїв після ДТП починаються зовсім інші клопоти.

23 зимові фотографії, щоб охолонути (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 23:00
1515
0

Щоб легше переносилися ці дні, пропонуємо до вашої уваги колекцію зимових фотографій, при перегляді яких вам стане хоч трохи прохолодніше.

Дива та курйози на фотографіях
Докладніше
12.11.2022 в 22:30
6930
0

Світ не тільки дивовижний, але й подекуди дуже дивний і незрозумілий. Причому, незрозумілий не так з наукової точки зору, як з точки зору здорового глузду.

Прикольні фотографії, на які доведеться подивитись двічі (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 22:00
1876
0

Роблячи знімок, більшість з нас не думає про те, щоб вивчити кожен сантиметр фону. Зазвичай ми надто зосереджені на зовнішності чи об'єкті, який збираємося сфотографувати, щоб приділити увагу всьому знімку.

Смішні анекдоти наприкінці тижня
Докладніше
12.11.2022 в 21:30
1991
0

1. Колектив у нас дружний: якщо не працює один, не працюють і всі інші.

Фотографії, на яких можна "побачити" час (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 20:30
1565
0

Час мчить непомітно, і єдиний спосіб зрозуміти, що минуло вже достатню кількість часу, це подивитися на річ поряд із зовсім новою.

Прикольні демотиватори (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 20:00
2852
0

Нова порція прикольних демотиваторів для всіх читачів!

Декілька невдалих, але смішних і кумедних фотографій дикої природи
Докладніше
12.11.2022 в 19:30
22426
0

Ненадовго забудьте про все, що ви знали про фотографію! Фокус? Викиньте з голови! Композиція? Ніколи про це не чули! Світло? Про що ви! Таймінг? У топку його!

Дивні та прикольні речі, які можна знайти у "секонд-хенді"
Докладніше
12.11.2022 в 19:00
1837
0

Чергова порція фотографій, зроблених у благодійних магазинах та інших місцях, де продають речі б/в, що наочно доводить, що це в "секонд-хенді" можна знайти все, що завгодно!

22 фотографії, щоб принести задоволення вашому внутрішньому перфекціоністу
Докладніше
12.11.2022 в 18:31
2894
0

А тепер відкиньтесь на спинку крісла і дозвольте своїм очам отримати візуальне задоволення, глянувши на ці ідеальні з погляду симетрії, акуратності та впорядкованості фотографії!

Анекдоти суботнього дня
Докладніше
12.11.2022 в 18:00
2064
0

1. - Алло, таксі? Ви до столиці Казахстану возите?

Дивні та незвичайні автомобільні аварії, в які ще потрібно примудритися потрапити
Докладніше
12.11.2022 в 17:30
1310
0

Потрібно бути повним невдахою чи справжнім бездарем, щоб потрапити у такі дивні та незвичайні автомобільні аварії!

Демотиватори для гарного настрою (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 17:00
8825
0

Традиційний пост гумору та приколів для всіх читачів!

Симпатичні дівчата в уніформі та без неї (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 16:30
2687
0

Дівчата-військовослужбовці та медичні робітниці в робочий час і на дозвіллі виглядають по-різному, але однаково симпатично!

Модники та модниці навколо нас (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 16:00
1152
0

Світ моди дуже мінливий: не встигнеш звикнути до одного фасону, як модельєри та дизайнери вводять у моду зовсім інший.

Крутий стріт-арт зі всього світу (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 15:30
914
0

Пропонуємо вашій увазі колекцію фотографій з вражаючими творами вуличного мистецтва на різні теми, зроблені в різних куточках планети.

Ілюстрації "Так, але..." Антона Гудіма, що зображають суперечливі ситуації (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 15:00
1221
0

Антон Гудім  — художник, який помічає, наскільки суперечливим може бути наше повсякденне життя. Він створює саркастичні та цікаві ілюстрації під загальною назвою "Так, але...", в яких зображуються дві сторони однієї і тієї ж обставини.

Квіткові динозаври Раку Іноуе (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 14:30
663
0

Художник Раку Іноуе ( Raku Inoue ) створює чарівні портрети динозаврів, використовуючи листя та квіти.

Фотоілюзії для всіх (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 14:00
9896
0

Цікава колекція фотоілюзій, що вийшла завдяки певному ракурсу, несподіваній перспективі або різновиду зорової ілюзії під назвою "парейдолія".

Стрижки та зачіски, власники яких ніколи не залишаться поза увагою оточуючих
Докладніше
12.11.2022 в 13:30
1004
0

Ці люди, з'являючись у суспільстві, завжди приковуватимуть до себе погляди оточуючих. Тому любителі завжди перебувати у центрі уваги можуть зробити собі щось подібне.

Смішні анекдоти наприкінці тижня
Докладніше
12.11.2022 в 12:30
1926
0

1. Поважайте людей в окулярах! Вони заплатили гроші, щоб вас бачити.

Прикольні демотиватори на будь-який смак
Докладніше
12.11.2022 в 12:00
7268
0

Свіжа порція картин, що демотивують, для вашого відмінного настрою!

Фотографії кумедних тварин
Докладніше
12.11.2022 в 11:00
3906
0

Милими, забавними та чарівними можуть бути не лише наші улюблені домашні тварини – кішки та собаки.

Анекдоти дня
Докладніше
12.11.2022 в 10:30
4885
0

1. "І в горі, і в радості...", - сказав чоловік, забираючи половину шоколадки.

Свіжих демотиваторів порція
Докладніше
12.11.2022 в 10:00
27847
0

Щоденна збірка демотиваторів для поціновувачів гумору та любителів саркастичних жартів!

У мережі показали дитячі іграшки, які шокують (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 09:30
1560
0

Наскільки треба не любити дітей, щоб створювати для них і продавати ось такі іграшки!? Що хотіли виховати у дітях виробники цих речей? Питання, здається, залишиться відкритим.

Речі, які схожі на щось інше
Докладніше
12.11.2022 в 09:00
1128
0

Здається, всесвіт постійно глузує з нас. Один із способів зробити це — спробувати дезорієнтувати нас. Чи то камінь, схожий на шматок м'яса, чи ландшафт, який виглядає як вітражне скло, оптичні ілюзії оточують нас усюди.

Декілька фотографій для вашого візуального задоволення
Докладніше
12.11.2022 в 08:30
1124
0

Як завжди в цій рубриці, представляємо вашій увазі ідеальні з погляду ліній та форм фотографії, на які просто приємно дивитися.

Невдалий день у картинках (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 08:00
1930
0

Свіжа збірка фотографій, що зображують сцени з життя людини, яка одного разу встала не з тієї ноги.

Батьківські будні тваринного світу
Докладніше
12.11.2022 в 07:30
7182
0

Батьківські будні у всіх однакові - незалежно від того, людина це, кішка чи папуга! І вираз мордочок у чотирилапих або пернатих матусь нічим не відрізняється від виразу осіб умиротворених, але дуже втомлених жінок, які зовсім недавно стали щасливими мамами.

Свіжі фото-приколи
Докладніше
12.11.2022 в 07:00
2995
0

Свіжа добірка фото-приколів та картинок для гарного настрою!

Мережа зворушила собака, яка заважає господині робити уроки (ВІДЕО)
Докладніше
12.11.2022 в 06:46
1049
0

Мережа повеселіло відео, опубліковане Вікторією Шасон із канадської провінції Онтаріо.

Не так страшно стати дідусем, як страшно спати з бабусею: прикольні жарти з самого ранку
Докладніше
12.11.2022 в 05:43
2062
0

Випадковими є лише шлюби, — казала мені бабуся. — А в коханці треба брати людину надійну.

Смішні анекдоти, які піднімуть настрій на весь день (ФОТО)
Докладніше
12.11.2022 в 04:31
2610
0

Пропонуємо вам чергову порцію позитивних вечірніх анекдотів.

Хто рано встає, тому кілька годин взагалі робити нічого: позитивна добірка жартів
Докладніше
12.11.2022 в 02:32
4181
0

— У вас має бути мрія, щоб ви могли вставати вранці.

Кризовий тайм-аут: поради психолога, як у війну не відкладати життя на потім
Докладніше
12.11.2022 в 01:42
832
0

Під час війни значна частина українців поставила на паузу своє життя та бачить майбутнє вже після війни. Але перебування у стані відкладеного життя виснажує нервову систему. Як впоратися із цим та жити сьогоднішнім днем,  УНН  розповіла психолог та кандидат соціологічних наук Юлія Медведєва.

Коля Серга висміяв Потапа, який заочно служив у ТРО (ФОТО)
Докладніше
12.11.2022 в 00:47
1218
0

Співак та екс-ведучий Орла та Решки Коля Серга щиро висміяв Потапа (Олексія Потапенко), який «заочно» служив у територіальній обороні.