Отдел информационного обеспечения Николаевского горсовета
Google

Новостной порталНовости мира

Все на ликвидацию последствий снегопада. Мэр подписал распоряжение 

Городской голова Юрий Гранатуров сегодня, 3 января подписал распоряжение «О принятии мер в направлении ликвидации последствий тяжелой метеорологической ситуации». Документ обязывает все коммунальные предприятия и балансодержателей жилого фонда обеспечить расчистку крыш, ливнестоков, подъездов к площадкам с контейнерами ТБО, огородить опасные участки для пешеходов.

В распоряжении сказано о восстановлении бесперебойного, начиная с 5 января 2015 года, функционирования подвижного состава пассажирской техники КП НГС «Николаевэлектротранс».

Для оказания помощи в обеспечении ликвидации последствий тяжелой метеорологической ситуации, которая сложилась в Николаеве в течение последних дней, городская власть обращается к представителям политических партий и общественных организаций, общественным активистам и волонтерам, к неравнодушным гражданам с просьбой объединить усилия в борьбе с последствиями аномальных погодных условий. Только сообща мы сможем противостоять этим испытаниям.

Контактные телефоны для желающих оказать помощь: (0512) 37-30-10; (0512) 15-88.

 

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯвід від03 січня 2015 №01р Миколаїв


Про вжиття заходів в напрямку ліквідації

наслідків важкої метеорологічної ситуації

 


З метою забезпечення ліквідації наслідків важкої метеорологічної ситуації, яка склалася в м.Миколаєві протягом декілька днів, пов’язаної з великою кількістю опадів, сильним вітром і низькою температурою повітря, враховуючи поліпшення погодних умов та необхідність оперативного та всебічного налагодження функціонування міського господарства та інфраструктури, недопущення аварійних та надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути у зв’язку з різким сходом сніжних мас, керуючись п.п.19, 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», протягом 03 – 04 січня 2015 року:

1. Заступнику міського голови Гайдаржи В.В., головам адміністрацій районів Миколаївської міської ради, в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради Пальку А.М., начальнику управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Герасімені О.А. спільно із всіма керівниками відповідних комунальних підприємств міста, балансоутримувачами житлового фонду, будівель соціальної сфери, адміністративних будівель та будівель приватних, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням городян, під особисту відповідальність, забезпечити:

- розчищення дахів, водостоків, стічних мереж, тротуарів та дворових територій;

- огородження можливих небезпечних для пішоходів ділянок;

- розчищення під’їздів до місць розташування контейнерів для складування сміття, цілодобове вивезення ТПВ та цілодобовий безперешкодний їх прийом на міському полігоні знищення ТПВ;

- проведення відповідної роз’яснювально-попереджувальної роботи з населенням.

2. Заступнику міського голови Женжерусі О.Ж. спільно з керівниками відповідних комунальних підприємств міста, керівниками підприємств, що здійснюють на договірних умовах пасажирські перевезення, під особисту відповідальність забезпечити:

- виведення на маршрути міста достатньої кількості одиниць рухомого складу пасажирської техніки;

- безперебійне, починаючи з 05 січня 2015 року, функціонування рухомого складу пасажирської техніки КП ММР «Миколаївелектротранс».

3. Головам адміністрацій районів Миколаївської міської ради звернутися до керівників підприємств та організацій, що розташовані на територіях відповідних районів, громадських організацій, городян з проханням по можливості всебічно сприяти та брати участь у ліквідації наслідків зазначеної ситуації.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Андрієнка Ю.Г.


Міський голова Ю.І.Гранатуров

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии (1)


 
[03.12 17:41]  
Хохот Жириновского превратили в смешной мем

[03.12 17:39]  
15 профессий, которые вредят хорошему зрению. ФОТО

[03.12 17:00]  
Прикольные демотиваторы, которые подарят улыбку. ФОТО

[03.12 17:00]  
Бомж обустроил в пешеходном переходе личные апартаменты. ФОТО

[03.12 16:41]  
Джонни Депп и Эмбер Херд теперь полностью свободны друг от друга

[03.12 16:40]  
Смешные картинки из серии "Нам хлеба не надо, работу давай"

[03.12 16:20]  
Как снимали Звездные войны: Пробуждение силы. ФОТО

[03.12 16:19]  
"Наркоманский" футбол из России рассмешил Интернет. ВИДЕО

[03.12 16:00]  
Звезда «Орла и Решки» показала новый зажигательный клип. ВИДЕО