Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Николаевские ветераны МВД просят Авакова отменить решение об увольнении троих офицеров в рамках люстрации 

Николаевская областная организация ветеранов МВД обратилась к министру внутренних дел Украины Арсену Авакову с просьбой пересмотреть решение об увольнении троих офицеров милиции.


В обращении ветеранов говорится, что уволенные офицеры прошли путь от сержанта до полковника, являются настоящими патриотами, преданными своей стране, не были замешаны ни в одном коррупционном скандале.


Ветераны призывают относиться к процессу люстрации руководящего состава и подразделений органов внутренних дел не только с точки зрения закона, но и учитывать последствия возникновения кадрового провала, который невозможно будет исправить.


Как сообщалось ранее, в Николаевском УМВД были уволены три высокопоставленных офицера милиции. Речь идет о заместителе начальника УМВД Украины в Николаевской области полковнике Артуре Войтенко; начальнике Научно-исследовательского экспертно-криминалистического центра, полковнике Юрии Чернеге; начальнике Вознесенского городского управления милиции, полковнике Олеге Черноморце. Все три офицера были уволены в рамках выполнения Закона о люстрации.


Предлагаем вниманию наших читателей полный текст обращения николаевских ветеранов МВД к министру внутренних дел Украины Арсену Авакову.
Шановний пане Міністре!

До Вас звертаються представники старшого покоління працівників органів внутрішніх справ, які працювали у підрозділах міліції Миколаївської області.

 

Щойно ми дізналися, про включення до наказів МВС трьох працівників УМВС України в Миколаївській області. Ця звістка дуже здивувала та обурила весь ветеранський склад УМВС області. Зазначені у цих наказах співробітники працювали в ОВС протягом тривалого часу. Пройшли міліцейський шлях від курсанта, сержанта до полковника. Заслужено обіймали керівні посади не лише за часів правління В.Януковича, але й за часів керування країною поважними президентами Л.Кравчуком, Л.Кучмою В.Ющенком та П.Порошенком. Слід зазначити, що у жодному корупційному скандалі ці особи не були помічені.

 

Ці офіцери – справжні патріоти, відданні своїй державі. І цю відданість вони довели своєю плідною багаторічною працею. У скрутний час для України, коли більшість регіонів країни була не в змозі захистити адміністративні будівлі і подолати «проплачений вибух суспільства», саме завдяки їх керівництву на Миколаївщині не було допущено захватів адмінбудівель та табельної зброї.

 

Вони завжди робили усе можливе задля захисту соціальних прав та гарантій пенсіонерів та ветеранів, постійно дбали про нас: забезпечували ветеранські організації області необхідною для роботи матеріальною базою, прислуховувалися до наших порад щодо оцінки діянь нинішнього покоління правоохоронців.

 

Дуже прикро спостерігати, як безрозсудно, з посиланнями лише на політичні мотиви, міліція втрачає одних з найкращих керівних кадрових офіцерів, які мають разом з величезним досвідом роботи значний потенціал для подальшої діяльності на благо країни, користуються авторитетом серед громадськості регіону. Незрозуміло, як можна втрачати таких працівників лише на тій підставі, що вони працювали в період керування країною недбайливим Президентом.

 

Сьогодні міліція відчуває значний керівний кадровий голод, досвідчених керівників не вистачає. Своїм листом від 6 травня п. р. Ви, пане Міністре, звернулися до нас - ветеранів ОВС з листом про потребу в допомозі ветеранів у формуванні нової генерації керівників ОВС та рядових працівників. Зазначаємо, що ми, миколаївські ветерани, постійно співпрацюємо з керівництвом УМВС по цим питанням. І тому зовсім не зрозуміло, чому в такі скрутні часи керівництво країни та МВС здійснює антидержавні кроки - звільняє з міліції професіоналів.

 

Вважаємо за потрібне, ставитись до люстрації керівного складу та підрозділів ОВС з розумінням не лише відповідальності за виконання вимог Закону, а й за наслідки утворення кадрової прірви, яку буде неможливо виправити у необхідні для забезпечення охорони громадського порядку терміни.

 

На підставі вищевикладеного, наполегливо звертаємось до ВАС з проханням, переглянути питання щодо звільнення працівників УМВС України в Миколаївській області, які на протязі багатьох років чесно виконували свої професійні обов’язки і неодноразово довели свою відданість державі та народу України.Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии (19)


 
[21.10 18:01]  
Вор вынес под одеждой из магазина двухметровые жалюзи

[21.10 18:00]  
15 самых дорогих вещей в мире. ФОТО

[21.10 17:27]  
Леонардо ДиКаприо впервые прокомментировал свою причастность к хищению миллиардов

[21.10 17:21]  
Американские ученые показали самого толстого медведя Аляски

[21.10 17:20]  
Яркие и запоминающиеся поступки, делающие жизнь веселее. ФОТО

[21.10 16:41]  
Как соцсети поздравляют "Интер" с юбилеем: фотожабы

[21.10 16:40]  
Роскошное место для отдыха в окружении дикой природы: необычный отель в Африке. ФОТО

[21.10 16:01]  
В России выпустили уголь для шашлыков с достижениями Путина

[21.10 16:00]  
Впечатляющая роскошь Дубая.ФОТО