Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Николаевские депутаты попросят Кабмин и Раду разрешить горожанам устанавливать автономное отопление в квартирахДепутаты Николаевского горсовета подготовили проект обращения в Кабинет Министров Украины и в Верховную Раду в котором просят пересмотреть законодательные нормы и разрешить горожанам устанавливать автономное отопление в квартирах.

Обращение будет вынесено на рассмотрение очередной сессии Николаевского горсовета по инициативе депутата Виталия Воронова, который поднял вопрос о необходимости снять запрет на установку индивидуального отопления еще в августе.

Если депутаты поддержат проект решения, то обращение будет направлено адресатам.

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Миколаївської міської ради VI скликання

до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України

щодо внесення змін до деяких законодавчих актів

про надання дозволу споживачам тепла на встановлення

індивідуальних систем опалення

 

Ми, депутати Миколаївської міської ради VI скликання, висловлюємо занепокоєння в зв’язку зі значною кількістю звернень мешканців міста стосовно перешкод у реалізації конституційних прав щодо володіння, користування та розпорядження своїм майном через неможливість улаштування індивідуальних автономних (квартирних) систем опалення в помешканнях, які є приватною власністю громадян.

Законом України Про житлово-комунальні послуги встановлено право споживачів на своєчасне отримання житлово-комунальних послуг належної якості, визначено мету надання послуг – забезпечення санітарно-гігієнічних вимог проживання людей та їх перебування в приміщеннях, а також визначено основні засади державної політики у сфері житлово-комунальних послуг, зокрема: забезпечення раціонального використання наявних ресурсів та сталого розвитку населених пунктів; створення та підтримання конкурентного середовища при виробленні та наданні житлово-комунальних послуг, забезпечення контролю у сфері діяльності природних монополій; забезпечення рівних можливостей доступу до отримання мінімальних норм житлово-комунальних послуг для споживачів незалежно від соціального, майнового стану, віку, місцеперебування та форми власності юридичних осіб тощо; дотримання встановлених стандартів, нормативів, норм, порядків і правил щодо кількості та якості житлово-комунальних послуг.

Відповідно до статті 41 Конституції України та статті 319 Цивільного кодексу України кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю.

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 № 1268 внесені зміни до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630. Також наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 06.11.2007 № 169 затверджені зміни до наказу Мінбуду України від 22.11.2005 № 4 “Про затвердження Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання”. Згідно з внесеними до вищезгаданих законодавчих актів змінами дозволяється відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання тільки будинку в цілому.

Враховуючи вищевикладене, з метою реалізації конституційного права громадян на володіння, користування та розпорядження своїм майном, права на отримання якісних житлово-комунальних послуг, а також для впровадження альтернативних джерел опалення просимо внести зміни до деяких законодавчих актів у частині надання дозволу споживачам тепла на встановлення індивідуальних автономних (поквартирних) систем опалення.

 

 

 

Депутати Миколаївської міської ради VI скликання

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии (19)


 
[08.12 01:20]  
Достопримечательности, которые иногда исчезают. ФОТО

[08.12 01:00]  
Повзрослевшая дочь Эминема выглядит настоящей красавицей. ФОТО

[08.12 00:41]  
Боевые машины Второй мировой в Тихом океане. ФОТО

[08.12 00:20]  
Шерзингер и Кэмпбелл вышли в свет в прозрачных нарядах. ФОТО

[08.12 00:01]  
Волшебный ледяной отель в Швеции. ФОТО

[07.12 23:40]  
В Сети продолжают хохотать над ЧП на российском авианосце. ФОТО

[07.12 23:38]  
Марию Кожевникову увезли в больницу прямо со съемок. ФОТО

[07.12 23:22]  
Неуместные селфи. ФОТО

[07.12 23:00]  
Дженнифер Лоуренс чуть не убила коллегу по съемкам