Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

«Бойцы 53-й бригады сами должны были ставить себе палатки, организовывать дрова и питание», - БирюковЗа бытовые условия прибывающей на учебный военный полигон бригады отвечает ее руководящий состав, а не руководство полигона. Об этом на своей страничке в «Фейсбук» написал советник Президента и известный волонтер Юрий Бирюков, комментируя пеший поход солдат с полигона Широкий Лан в Николаев, на встречу к военному прокурору.

 

Бирюков написал следующее:

 

«Бойцы 53й бригады пешим маршем пошли с полигона Широкий Лан в Николаев, дабы... Голые-босые-голодные.

Устав ВСУ ===============

 

Ст. 362. Порядок виходу військ на полігон (у табір) встановлюється планом бойової підготовки або наказом старшого командира (начальника).

 

Ст. 364. Під час проведення на полігоні (в таборі) збору військових частин (підрозділів) різних з'єднань (військових частин) для керівництва внутрішньою службою наказом старшого командира (начальника) призначається начальник табірного збору, а у разі потреби - інші посадові особи.

 

Ст. 366. Військова частина та її підрозділи розташовуються на полігоні в приміщеннях або наметних таборах.

 

Ст. 369. У разі розташування військової частини табором (у наметах) розбиття табору проводиться відповідно до вказівок, викладених у додатку 18 до цього Статуту.

 

Переводим на гражданский: руководство 53й бригады должно было сформировать штаб лагерного сбора (полевого выхода), назначить ответственных и такое прочее.

 

Приказ МОУ №300 от 16.07.1997 ===============

 

6.1.3. Перед виходом на полігон військова частина висилає до начальника полігону свого представника для прийому казармено-житлового, складського та інших фондів і розподілу їх між підрозділами.

 

Перед виходом на полігон, який не має постійних будівель та споруд, заздалегідь розробляється схема розташування та благоустрою табору.

 

6.1.4. При виході на полігон військова частина (з’єднання)

 

виводить необхідні підрозділи (частини) з запасами матеріальних засобів та рухомими засобами технічного обслуговування і ремонту за винятком сил та засобів, необхідних для обслуговування озброєння і техніки, які залишаються на місці постійного розташування.

 

Переводим на гражданский: офицеры 53й бригады полностью отвечают за подготовку лагеря. Они должны зараннее прибыть на полигон и принять готовый лагерь по акту. Начало движения бригады должно совпадать с созданием запаса всего необходимого: от дров и до сухпайков. И за все это отвечает ТОЛЬКО руководство 53 бригады - те должностные лица, кто назначен приказом командира для выполнения подготовки.

 

6.2.4. До виходу військової частини (з’єднання) на полігон заступники командира і начальники служб зобов’язані вирішити питання про прикріплення частини (з’єднання) до складів, баз, ремонтних та медичних установ, хлібозаводу (хлібопекарні), м’ясокомбінату, а також інші питання повного забезпечення за місцем розташування полігону, зробити на полігоні необхідні запаси продуктів, пального, ремонтних матеріалів та запасних частин промислових і продовольчих товарів та інших матеріальних засобів, підготувати транспорт перевезення.

 

6.2.13. На полігоні начальник медичної служби частини (з’єднання) здійснює медичний контроль за:

 

санітарним станом території, їдалень, продовольчого складу та торговельно-побутових підприємств;

 

розміщенням, водозабезпеченням та лазнево-пральним обслуговуванням особового складу;

 

6.3.1. Загальна відповідальність за забезпечення водою для господарсько-питних і технічних потреб, а також для миття особового складу і прання білизни покладається на командира військової частини (з’єднання).

 

6.3.7. Організація своєчасного підвезення води на господарсько-питні потреби з пунктів водозабезпечення у підрозділи та на водорозбірні пункти здійснюється за розпорядженням і засобами заступника командира частини (з’єднання) з тилу, а для миття особового складу, прання білизни, на технічні потреби — засобами частин і підрозділів-споживачів води.

 

Переводим на гражданский: все и так понятно, правда?

 

Положение про службу полигонов (приказ командующего СВ №600 от 25.12.2008) ===============

 

5.4. На навчальних об’єктах полігона, використання яких проводиться тільки у період табірних зборів, команди від військових частин для підготовки навчальних об’єктів, казарм, лазень, парків та інших об’єктів прибувають на полігон завчасно, до виходу військової частини.

 

Командири військових частин (підрозділів), які сплановані для виходу на полігон, зобов’язані, за 5 днів до прибуття, вислати свого представника до начальника полігона для уточнення планування використання навчальних об’єктів, прийому майна і місць розташування військової частини (підрозділу).

 

Переводим на гражданский: руководство полигона не отвечает за бытовые вопросы в воинских частях, которые прибывают на полигон (смотрим выше кто за это отвечает).

 

В сухом остатке:

 

-палатки должны были ставить - бойцы 53й

 

-организовать дрова - бойцы 53й

 

- организовать питание - офицеры 53й

 

-организовать медиков и лечение - офицеры 53й

 

Кто получит по голове, кому влепят выговоры и кто лишится кучи денег (премии, все такое):

 

-много должностных лиц 53й - не сделали

 

- руководство полигона Широкий Лан - не проконтролировали

 

-кто-то в ОК Восток - не проконтролировали

 

-кто-то в Службе Тыла ВСУ - не проконтролировали

 

А... Ну и бойцы-ходоки - за прямое нарушение Устава ВСУ.

 

Dura lex, sed lex».

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии (39)


 
[06.12 20:20]  
Крупнейший в мире слет Санта-Клаусов. ФОТО

[06.12 20:19]  
Вечерний позитив: свежая порция "убойных" анекдотов. ФОТО

[06.12 20:19]  
Алина Гросу удивила фанатов необычным образом. ВИДЕО

[06.12 19:42]  
46-летняя Наоми Кэмпбелл изменилась до неузнаваемости. ФОТО

[06.12 19:40]  
В Сети продолжают хохотать над ЧП на российском авианосце. ФОТО

[06.12 19:39]  
Повседневная жизнь на Кубе. ФОТО

[06.12 19:03]  
Забавные животные на фотографиях

[06.12 19:00]  
"Челябинские кошки очень суровы": свежая подборка смешных приколов. ФОТО

[06.12 19:00]  
Вера Брежнева умилила фанатов трогательными снимками с дочкой