Mercedes подготовил новый кросовер

24.03.2015 в 07:00

Відповідно до останньої інформації з Німеччини, прем'єра компактного кросовера Mercedes-Benz GLC 2016 модельного року відбудеться в червні. На автомобільний ринок новинка повинна вийти в третьому кварталі 2015 року.

Нагадаємо, що Mercedes-Benz дав рестайлинговому кросоверу ім'я GLC замість GLK, тобто автомобіль буде мати приналежність до C-класу, платформа якого і ляже в основу новинки. Останні шпигунські знімки з мінімально замаскованим автомобілем говорять про швидкий дебют Mercedes-Benz GLC.


mercedes-benz_glc_bude_bilshe_glk_2.jpg (361.36 Kb)Mercedes-Benz GLC 2016 модельного року крім нової платформи і оновленого дизайну нагородять і іншими змінами, наприклад, автомобіль зможе похвалитися праворульним виконанням на відміну від своїх попередників. Крім цього, очікується вихід AMG Sport, який отримає шестициліндровий 3,0-літровий V-образний бітурбований мотор. Пізніше з'явиться «гарячий» Mercedes-AMG GLC 63 з 4,0-літровим твін-турбо установкою V8. Варто очікувати, що Mercedes-Benz GLC буде більше GLK, а салон буде повторювати стилістику останнього C-класу.

automotoclub.info

Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив