Легко ли быть любовницей?

17.02.2015 в 20:31
Як відомо за статистикою жінок більше ніж чоловіків і деяким дамам претендента на її тендітну руку і гаряче серце не знаходиться. Але хіба це привід впадати у відчай? Адже навколо стільки ходить женатіков бажаючих закриття пристрасний роман без зобов'язань.

Кажуть, у пристойної жінки повинен бути один чоловік і один коханець. Вам вирішувати чи робити такий крок чи ні, це ваше життя, але хочу звернути увагу на дещо які нюанси, про які не думається в той момент коли гарячі поцілунки кружляють голову.

Дружина це дружина, від неї очікується затишок, налагоджений побут, той самий який заїдає, а от від коханки чекають постійного свята. Посмішку, бойової парад постійно, море ніжності, і найчастіше йому плювати на дворі ніч або ранок, як у неї (коханки) зараз на душі, якщо які-небудь проблеми. Вона повинна бути бездоганна. Перебувати в такому стані 24 години на добу дуже важко. Щоб домогтися необхідного ефекту доведеться пожертвувати і решті особистим життям і вільним часом. Якщо ж коханка вирішує продемонструвати що свято він не завжди, є і поганий настрій, питання потребують негайного рішення пристрасна любов може майже тут же випаруватися разом з коханцем. І таке буває. Ви-то йому потрібні, для того, щоб він міг при нагоді поплакати в декольте, але ніяк не навпаки.

Принад побуту йому і в родині вистачає, це там ремонт, або покупка нового авто, проблеми з успішністю у дітей або вічний риніт та хронічний головний біль у дружини. Вам же належить блищати і іскритися. Коханка - іпохондрик, вічно скаржиться на всіх і вся, як би прекрасна вона не була, не потрібна нікому. А жінкою-святом бути непросто - спокуса спертися на таке близьке чоловіче плече вкрай великий.

У положенні коханки ви завжди будете повинні. По-перше повинні розуміти, що йому з родини не піти, "тому що діти". По-друге, слухати про підступність конкурентів і неспокійній обстановці в колективі теж належить вам, причому уважно і реагувати на всі його голосіння, пригріти на грудях. Проблема в тому, що на відміну від вас, чоловік навряд чи відчує відповідальність за те, що відбувається. Адже всі задоволені і щасливі, значить - все в порядку. А якщо ні, то час, відведений на ваші відносини, буде зменшуватися прямо пропорційно кількості скарг.

Всі ми переглядали мильнопріторние серіали з передбачуваним сюжетом. Гарячилися, але епопею оглядали до кінця. У вашій історії відносин сюжет може бути закручений більш хвацько, ніж в новомодному серіалі, але от про постійність і стабільність говорити навряд чи доведеться. На вашу долю будуть припадати насилу викроєні годинник, його вічні побоювання з приводу того, що хтось побачить вас разом, і йому завжди буде пора бігти, залишаючи вас наодинці з власною, такий порожній без нього життям. А вам доведеться під нього підлаштовуватися, жертвуючи власними планами.

Коли новизна почуттів стирається, то раптом виявляється, що його обіцянки так і залишаються обіцянками, історіями про "завтра-завтра" і "потерпи ще трохи". Обіцяючи солодке "Завтра", він позбавляє вас "Сейчас". Якщо ви готові миритися з таким станом речей, тому що фінансові інтереси стоять не на останньому місці, то одного разу казка може закінчитися не з вашої ініціативи, а грошовий потік перекритий без жодних пояснень з його боку, чи з поясненнями, які вам навряд чи сподобаються. Планувати майбутнє в такій ситуації можна, розраховуючи тільки на власні сили.

Якщо ви поставите метою "відвести" чоловіка з родини, доклавши до цього весь спектр зусиль від викривальних дзвінків дружині, до розпускання пліток, незалежно від результату, ви все одно залишитеся в "підвішеному" стані.

У першому випадку, якщо він піде до вас, є небезпека виявити, що той успішний і сильний, або м'який і добрий коханець насправді не такий, яким здавався, вибираючись до вас на зустріч раз на тиждень, або два. У побуті ідеали мають тенденцію розчинятися в небуття як цукор в окропі. У другому - почати мучаться сумнівами, а чи не спіткає вас одного разу та ж сама доля: що вдалося один раз, може повторитися неодноразово. У третьому - він може розлучитися з вами, адже для багатьох чоловіків основний критерій вибору коханки - це не тільки зовнішність і сексуальна привабливість, але і її "екологічну безпеку" - найчастіше вас вибирають виходячи з того, що будь-які ваші дії або бездіяльності не стануть викликати появу напруженості в сім'ї.

Але навряд чи вам вдасться викреслити з його справжнього життя минуле. Готуйтеся до того, що тепер вам доведеться переживати, чому він так багато часу проводить з дітьми і колишньою дружиною, відгукуючись на будь-яку її прохання.


Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив