Королева Єлизавета II перетворилась на хмарку

25.07.2016 в 09:21

Королеву Великої Британії Єлизавету II побачили у небі над містечком Хорсхіт біля Кембриджу. 45-річний Роджер пив пиво у пабі, коли помітив хмарку, силует якої нагадав йому наймогутнішого у світі монарха.

"Я не міг повірити своїм очам, коли поглянув на небо. Там з'явилась хмарка, ідентична королеві. Зі мною був мій помічник, і він не дасть збрехати", - цитує свідка нереальної картини Metro.

"Її Величність з'явилася на небі. Я дістав з кишені гроші та порівняв портрет Бетті (королеви) із хмарою. Відмінностей практично не було", - розповів товариш Роджера.

45-річний власник молочної ферми сфотографував неймовірну хмару, але не надто вдало. Роджер розповів, що Єлизавета II протрималася на небі усього кілька секунд та зникла. Ця картина була найкращою, яку бачив британець у своєму житті.

Думка користувачів соцмереж розділилась з цього приводу. Дехто дійсно побачив у хмарі королеву. Інші вважають, що це - просто хмара.

Нещодавно на англійському небі люди побачили ще одне аномальне явище. Там було два сонця, при чому із зовсім протилежних сторін.

Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив