Николаевщина получила 171 млн грн на выплаты зарплат работникам соцферы — Савченко

20.03.2019 в 11:40
Николаевщина получила 171 млн грн на выплаты зарплат работникам соцферы — Савченко

Николаевская область при содействии президента Украины получила 171 млн грн субвенции на заработные платы работникам социальной сферы, которые не могли получить выплаты из-за отмены выборов в ОТО.

Об этом на своей публичной странице в социальной сети Facebook сообщил председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко.

«Дякую Президенту України Петрe Порошенко, який, як і обіцяв, вчора невідкладно підписав прийняті раніше Верховною Радою України зміни до Державного бюджету.

Відповідно до цих змін Миколаївська область отримала 171 млн грн субвенції на зарплати нашим лікарям і вчителям у районах Миколаївської області, де у грудні минулого року не відбулися вибори до ОТГ.

Нагадаю, що у зв’язку з перенесенням виборів до ОТГ, які були призначені на грудень 2018 року, виникла колізія з виплатою заробітної плати працівникам медичних та освітніх установ, які знаходяться там, де не відбулися заплановані вибори до ОТГ. У проект бюджету, який формувався на 2019-й рік, субвенція на освіту і медицину закладалася із розрахунку на проведення виборів і утворення нових ОТГ, тому й виникла необхідність внесення змін до бюджету згідно усієї передбаченої процедури.

Тепер, після підписання документів Главою держави, залишаються суто технічні питання - згідно закону і Бюджетного кодексу, всі зміни мають пройти через Міністерство фінансів і Державне казначейство.

Як і обіцяв, продовжую тримати цей процес на особистому контролі, щоб вже до кінця березня питання виплати заборгованості по заробітній платі нашим лікарям і вчителям в окремих районах було вирішене остаточно!

А деяким окремим «діячам», які у своїх політичних ігрищах використовують тему з заробітними платами вчителям і лікарям, намагаючись розхитати ситуацію у окремих районах, скажу однозначно – нічого у вас не вийде. Бо миколаївці свідомі й розумні - вони давно вже навчилися відокремлювати реальні справи на благо людей, від політичних маніпуляцій під хі-хікання окремих діячів!» - написал он.

Комментарии (1)
Просто Вася
20.03.2019 в 13:04 | UA

Деньги пока Савченко примет, поохраняет и расскажет кому за кого голосовать

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив