Современные сельские амбулатории будут сданы уже в первом квартале 2019 года — Савченко

10.01.2019 в 19:16
Современные сельские амбулатории будут сданы уже в первом квартале 2019 года — СавченкоСовременные сельские амбулатории будут сданы уже в первом квартале 2019 года — Савченко

Председатель Николаевской областной государственной администрации Алексей Савченко провел совещание на тему строительства 14 современных сельских амбулаторий.

Об этом на своей странице в социальной сети «Фейсбук» сообщил сам руководитель области

«Зі своїми заступниками, керівниками районів, ОТГ та підрядниками провів нараду щодо будівництва на Миколаївщині 14 сучасних сільських амбулаторій.

Дякую Президенту України Петру Порошенку за розпочату реформу сільської медицини, адже маємо за пріоритет доступ до якісної первинної медичної допомоги саме в сільській місцевості.

Закликав не затягувати будівельний процес, але, звісно, з урахуванням погодних умов. Прошу голів ОТГ, РДА зрозуміти і усвідомити, що сільська медицина - це саме те, з чим ви можете піти до людей. На нашій відповідальності - не тільки збудувати, але і запустити подальшу роботу цих амбулаторій. Наші громадяни заслуговують на гідні комфортні умови, кваліфіковану допомогу медиків та сучасне обладнання.

Сьогодні ж, під час наради, підрядники разом з керівниками на місцях запевнили, що всі амбулаторії будуть здані в першому кварталі 2019 року відповідно до плану-графіку виконання та фінансування робіт – із дотриманням всіх норм та застосуванням енергозберігаючих технологій», - написал Савченко.

Комментарии (1)
Житель города
10.01.2019 в 22:36 | UA

Кажется обещали к Новому году 25. Теперь 14 к апрелю. Так 11 построили, или тоже пиар резиновый?

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив