Ощадбанк діє: наші досягнення у першому півріччі 2016 року

05.09.2016 в 12:00

+251,5 млн. грн. прибутку

Прибуток, отриманий банком за перше півріччя 2016 року, становить 251,5 млн.грн. Зважена фінансова політика забезпечила прибуткову діяльність Ощадбанку, що свідчить про його стійкість та правильність обраної стратегії модернізації.

Портфель строкових депозитів фізосіб з початку року збільшився на 6,4 млрд. грн.

Ощадбанк зберігає лідерство на ринку депозитів фізичних осіб. У першому півріччі 2016 року банк продемонстрував найкращий результат серед банків України, що є безперечним свідченням довіри вкладників та позитивно впливає на стан ліквідності Ощадбанку і на економіку держави в цілому.

Кредит рефінансування НБУ погашено на 16,39 млрд. грн

Кожного місяця Ощадбанк достроково повертає кредит рефінансування НБУ, що свідчить про стабільну діяльність банку на фінансовому ринку та його достатню ліквідну позицію. За півтора року Ощадбанком погашено три чверті заборгованості за кредитами рефінансування від НБУ – 16,39 млрд. грн.

Банкінг без бар’єрів: відкрито вже 6 інклюзивних відділень

Ощадбанк продовжує розбудову безбар’єрної України. Інклюзивні відділення вже працюють у Києві, Вінниці, Дніпрі, Одесі, Полтаві та Сумах. На базі таких відділень активно працюють Інклюзивні клуби.

Відкрито 334 відділення нового формату

Оновлена мережа Ощадбанку вже перевищує мережі деяких провідних банків України, зокрема більшості банків першої десятки. Такі установи працюють в рази ефективніше, а люди більше задоволені рівнем обслуговування.

Програма «Ощадний дім» у цифрах

У рамках програми «Ощадний дім» з початку 2016 року Ощадбанк видав 50 тисяч «теплих» кредитів на суму 700 млн. гривень. На термомодернізацію житла об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) з різних міст України надано 26 кредитів на суму 1,8 млн. грн.

Кількість активних карток досягла 5 мільйонів

Ощадбанк суттєво зміцнив свої позиції на ринку. Кількість активних платіжних карток постійно збільшується і сягнула 5 млн. од.

Півмільйона українців користуються флагманським продуктом Ощадбанку – «Моя картка»

Користувачі «Моєї картки» отримали доступ до багатьох сучасних банківських послуг: безкоштовного зарахування коштів, внесення комунальних платежів без черг, системи дистанційного обслуговування «Ощад24/7», кредитної лінії, сервісу «Мобільні заощадження», інструмента електронної ідентифікацій BankID для отримання адміністративних послуг.

Мережа торгових терміналів перевищила 20 тисяч

На початку червня 2016 року кількість торгових терміналів Ощадбанку перевищила 20 тисяч одиниць. До кінця року заплановано розширення еквайрингової мережі банку ще на 20%. Серед клієнтів з торгового еквайрингу: «МакДональдз» в Україні, «Ашан», DHL Express Україна, TUI Ukraine, Turkish Airlines, «Нова пошта» і WOG CAFE в потягах Інтерсіті. Банк також забезпечує оснащення патрульної поліції терміналами для миттєвої сплати штрафів.

Пасажири Київського метрополітену безконтактно оплатили понад2 млн. поїздок

Вже рік користувачі столичної підземки користуються технологією безконтактної оплати через термінали банку. Щодня майже 15,5 тисяч людей сплачують за проїзд у метро безконтактно.

У Києві з’явилися перші паркомати, що приймають безготівкові платежі

Компанія MasterCard, Ощадбанк та ВДНГ запустили інноваційне для Києва рішення — перший у місті автоматизований паркінг з паркоматами, що приймають до оплати банківські картки, зокрема оснащені технологією безконтактної оплати MasterCard. Відтепер відвідувачам Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ), які користуються послугами паркування, не потрібно витрачати час на пошук паркувальника та розрахунки готівкою.

Відкрито електрозарядні станції у Києві та Чернівцях

Ощадбанк активно підтримує урядову політику енергозбереження та екологічної безпеки, а енергоефективність як спосіб життя є нашою філософією. Встановлення зарядних станцій відбулось у рамках проекту Ощадбанку «Енергоощадність як спосіб життя». У минулому році було встановлено електричні заправки – у Львові, а тепер заправляти свої електрокари водії зможуть в Чернівцях та Києві.

Впроваджено платежі на довільні реквізити у WEB-банкінгу«Ощад 24/7»

Відтепер усі квитанції можна оплачувати через WEB-банкінг «Ощад24/7». Клієнти Ощадбанку мають змогу сплачувати будь-які рахунки, за допомогою нового сервісу WEB-банкінгу – «Платежі на довільні реквізити». Це швидко та зручно, адже відвідувати відділення банку чи здійснювати пошук необхідного постачальника послуг на платіжних ресурсах не потрібно.

Ощадбанк запустив новий сайт

У сайта принципово нова клієнтоорієнтована концепція. Інтернет-ресурс повністю спрямовано на зручність подання інформації та продаж банківських продуктів всім категоріям клієнтів.

Ощадбанк очолив рейтинг «50 провідних банків України»

За версією щорічного незалежного дослідження аналітиків інформаційного агентства «Фінансовий клуб» Ощадбанк – лідер банківського ринку України. За рік банк подолав чотири сходинки вгору, піднявшись з п’ятого місця на перше.Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив