Чергова ділянка що належала Пеліпасам в лісі «Маяк» апеляційним судом повернута державі

Чергова ділянка що належала Пеліпасам в лісі «Маяк» апеляційним судом повернута державі

30.05.2017 року у апеляційному суді Миколаївської області відбулось судове засідання, пов’язане з поверненням миколаївській громаді, незаконно привласненої, рекреаційної зони ліс «Маяк» (соснове урочище «Жовтневе» на берегу лиману в Корабельному районі). Громаді та прокуратурі вдалося відстояти повернення землі у державну власність.

 

Громадянка Глонза Т.Є. (дружина відомого Аліка Пеліпаса, який проходить по справі «Мультіка») подала апеляційну скаргу на рішення Корабельного районного суду від 26.02.2018 року, яким було повернуто у державну власність ділянку лісового урочища з адресою: вул. Гагаріна, 1\1в. Суд першої інстанції визнав незаконним рішення Миколаївської міської ради про відведення землі громадянці Сірохі І.В у 2010 році та перепродаж її у тому ж році Глонзі Т.Є..

 

Слухала колегія суддів у складі: Локтіонова О.В, Колосовський С.Ю., Ямкова О.О..

 

Для здійснення громадського контролю на засідання прийшла небайдужа громадськість, учасники війни на Сході. Апелянт на суд не прийшла, її інтереси представляв адвокат.

 

Підтвердилось, що Миколаївська міська рада відводила землі лісового фонду, які зовсім їй не належали в супереч вже чинного на той час, Розпорядження КМУ № 610 про категоричну заборону приватизації лісів. 

 

Апеляційний суд, всебічно розглянувши справу, підтвердив незаконність відведення ділянки приватній особі. підтвердив рішення суду першої інстанції про повернення землі у власності держави. Що було зустрінуто вигуками: «Слава Україні!».

 

Прикметно, що в зазначеному сосновому урочищі 10 ділянок вспіло побувати в руках у родини Пеліпас. Суд першої інстанції визнав незаконність передачі їх приватникам. Навіть є 2 Постанови Верховного Суду України по справам де фігурують Пеліпаси, що підтверджують рішення Корабельного суду.

 

 

Комментарии (2)
Иван Игорю Деревянко
05.06.2018 в 11:03 | UA

Многие власть имущие построили там дома и прекрасно проживают, прямо в лесу, рядом река. Это бывший прокурор Кириенко Василий, нотариус Ягужинская (Гевко) Екатерина, начальник мин эко безопасности, прокурора чемпиона мира по взяточничеству Коткова Валерия там дом и др. Если есть решение суда об изьятию этих участков земли в государственную собственность, нужно отменять право собственности на дома или не регистрировать право собственности, а потом отключать электричество, газ, воду. Вот тогда будет и толк и результат.

Иван
05.07.2018 в 12:16 | UA

Игорь, Вы - большой умница, хватает духу, сил, желания и средств бороться за справедливость. Спасибо Вам, горжусь Вами!

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация: