Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

В Каннах представили новое украинское киноВ Українському павільйоні на Каннському кіноринку відбулася презентація проектів Олени Фетісової. Режисерка й продюсерка презентувала різдвяну комедію «Тепер я буду любити тебе» (реж. Роман Ширман) з Ольгою Сумською та Богданом Бенюком у головних ролях, зараз у пост-продукції, запланована до прокату в передноворічний період; та крос-медійний проект Good Game Well Played, чий випуск у прокат супроводжуватиметься випуском гри для мобільних пристроїв, а також буде знято альтернативні закінчення та випущено у форматі телесеріалу.

Так само презентували і частину короткометражних фільмів, які показують у секції Short Film Corner

Також тут має відбутися презентація проекту Тараса Ткаченка «Гніздо горлиці», яку представлятиме режисер і продюсери Андрій Суярко та Володимир Філіпов.

Нагадаємо, що цього року роботою національного павільйону опікується МКФ «Молодість».

Разом із тим не всі презентації вітчизняних стрічок на Каннському ринку відбуваються власне в Українському павільйоні. Проект Мирослава Слабошпицького «Люксембург» презентує тут французька компанія Alpha Violet production. Фільм має стати спільним виробництвом Франції, Німеччини та України.

 

zaxid.net

Поделиться:
 

Пожалуйста не вводите ссылки и html код. Ограничение знаков.