Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Топовый Ford Mondeo рассекреченоУ розпорядженні автомобіля є ряд преміум-опцій, за що Ford вимагає додаткових грошей. Наприклад, у Великобританії Mondeo Vignale оцінюється майже в 30 тисяч фунтів, тоді як в базі модель коштує 20 795 фунтів.Автомобіль оснащується новою радіаторною решіткою (фірмовою для суб-бренду Vignale) і 18-дюймовими легксоплавними дисками. Ряд деталей кузова хромовані. Фарба металік - стандартне рішення.

1994_2015-ford-mondeo-vignale-frankfurt-2013-2-1.jpg (46.79 Kb)

Над інтер'єром Ford попрацював старанніше. Тут і шкіряні сидіння з масажем (передні), та інформаційно-розважальна система SYNC2, і кермо з підігрівом, і аудіосистема Sony на 12 колонок. Нова технологія активного придушення шуму робить салон більш тихим і комфортним.Під капотом Ford Mondeo Vignale можна відшукати 2,0-літровий мотор EcoBoost потужністю 240 кінських сил. Також доступно два дволітрових дизельних двигуна на 180 і 210 конячок. Є і гібридна модифікація. Топова версія Mondeo може бути як седан, так і універсалом.

 

businessua.com

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии