Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Mercedes подготовил новый кросоверВідповідно до останньої інформації з Німеччини, прем'єра компактного кросовера Mercedes-Benz GLC 2016 модельного року відбудеться в червні. На автомобільний ринок новинка повинна вийти в третьому кварталі 2015 року.

Нагадаємо, що Mercedes-Benz дав рестайлинговому кросоверу ім'я GLC замість GLK, тобто автомобіль буде мати приналежність до C-класу, платформа якого і ляже в основу новинки. Останні шпигунські знімки з мінімально замаскованим автомобілем говорять про швидкий дебют Mercedes-Benz GLC.


mercedes-benz_glc_bude_bilshe_glk_2.jpg (361.36 Kb)Mercedes-Benz GLC 2016 модельного року крім нової платформи і оновленого дизайну нагородять і іншими змінами, наприклад, автомобіль зможе похвалитися праворульним виконанням на відміну від своїх попередників. Крім цього, очікується вихід AMG Sport, який отримає шестициліндровий 3,0-літровий V-образний бітурбований мотор. Пізніше з'явиться «гарячий» Mercedes-AMG GLC 63 з 4,0-літровим твін-турбо установкою V8. Варто очікувати, що Mercedes-Benz GLC буде більше GLK, а салон буде повторювати стилістику останнього C-класу.

 

automotoclub.info

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии