Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Даша Астафьева "закосила" под Диту фон ТизВідома українська співачка та еротична модель Даша Астаф`єва завдяки модному глянцю перевтілилась у легендарну вже Діту фон Тіз.

e4e4b19-g5h3465.jpg (61.96 Kb)

"Діта фон Тіз неймовірно вміло орудує ретро-стилем в сучасному житті. Її образ - це мікс пін-апу та стилістики 30-х років. Ця жінка дуже добре розбирається в моді, і вона очевидно опрацьовує цілі культурні пласти при створенні свого образу", - так описала своє бачення Астаф’єва.

b3c5b02-g5h3312.jpg (72.87 Kb)

"Цього літа на Ібіці мені пощастило бути присутньою на її виступі: я настільки надихнулася, що навіть частково поміняла свій гардероб. Будь у мене більше часу, я б із задоволенням носила такі ж складносурядні і вивірені до деталей вбрання, як вона", - додала модель.

 

glianec.com

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии