Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Ким Кардашьян показала старый откровенный снимок. ФОТОЗірка реаліті-шоу Кім Кардаш'ян недавно поділилась відвертим фото, яке було зроблено рік назад перед тим, як вона збиралась у поїздку у Таїланд.

На фото зірка позує у темному бікіні та халаті, демонструючи пишні форми.

Ретро фото КІм

"Я зробила це фото у Таїланді минулого року", - підписала знімок зірка.

Того разу Кім найняла навіть особистого дієтолога, який допоміг їй скинути декілька зайвих кілограмів.

"Я стала відвідувати дієтолога,тому що харчувалася дуже погано", - сказала Кім Кардаш'ян у одному зі своїх інтерв'ю, -Я почала їсти здорову їжу та більше займатися у спортзалі і намагалась змінити свій стиль життя. Коли ти маєш дитину, то хочеш знати, що готувати, і як робити це корисним".

Нагадаємо, Кім раніше теж ділилась з прихильниками ретро фото, нещодавно вона опублікувала знімок з 2009 Emmy Awards, а недавно запостила фото з прогулянки зоопарком разом з донькою та чоловіком. Для прогулянки Кім обрала вузькі штани, які підкреслювали її пишні форма, топ та туфлі на високих підборах.

 

gazeta.ua

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии