"Чемодан-вокзал-Тбилиси": украинцы смеются над "майданом" Саакашвили

28.11.2016 в 22:00

В сети высмеяли "майдан" Саакашвили в Киеве.

Пользователи соцсетей с иронией отреагировали на митинг сторонников бывшего одесского губернатора Михеила Саакашвили центре Киева и риторику его главного действующего лица.

Об этом пишет Обозреватель.



"Саакашвили: "Я знаю как сделать Украину великой". Make America great again)))?", "Вы ох*еете, НО ЗДЕСЬ САВКИН !!!!!!!
ААААААААААА !!! ОРУУУУ)))", "Какой фарс. Саакашвили в прямом эфире Эспрессо рассказывает, что его никто не показывает в прямом эфире и требуют за это деньги :)", "Смотрю трансляцию с митинга Саакашвили. Такое впечатление, словно в одном лице слились одночасово Тимошенко, Ляшко, Каплин, Бойко и Симоненко. Сюр какой-то. Такой концентрации популизма не слышно было давно", "Саакашвили выступает на площади и говорит о будущем наших детей в Украине. Только его дети живут не в Украине ...", "Антимайдан. На плакатах "чемодан-вокзал-Тбилиси")))".

Комментарии (8)
Василий Александрович
28.11.2016 в 22:15 | UA

У меня к таким коментаторам один вопрос: Был ли он в Грузии до президентства СаакашвилиИ после. Или "определяем вкус устриц по телевизору"? ;-)

Микола
28.11.2016 в 22:37 | UA

Зрозуміло, що коментатор з команди Порошенко. А що цей коментатор каже по поводу того, що Порошенко з Липецької фабрики платить до бюджету Росії і таким чином фінансує російську армію? А що цей коментатор каже з приводу що Порошенкуо і вся його команда податки платять в оффшорах, а не в Україні. Саакашвілі зробив те, на що не здатні нинішні можновладці - підняв Грузію із страшної руїни. Я вірю Саакашвілі.

Алекс
28.11.2016 в 22:38 | UA

Ну, коментатори з ОбоСрєватєля вирізняються "височенним" інтелектом. І хто вам придумує такі дебільні заголоки: "Українці сміються..."? Я українець, я не сміюсь - що далі? Чи десяток ідіотів з одного сайту це вже всі українці, щоб робити такі узагальнення? )))

тт
28.11.2016 в 22:42 | UA

Автор, тебе петя порошенко много заплатил???

Гість
28.11.2016 в 22:44 | UA

Цілком згоден з Василем, фігню городиш товариш, в Саакашвілі є свої мінуси, але він мабуть самий адекватний серед наших політиків. І дуже багато речей а зокрема про авакова і порошенка в нього цілком вірні... чи може він щось не то казав про яценюка ? який свої ж міністрів не збирав а лише воротив соїми кадрами.

Антонина Ивановна Паладьк
28.11.2016 в 23:19 | UA

Шавки влади, які кусати бояться а по гавкати можуть. Думаю, Саакашвілі і його однодумці згуртують народ проти цієї корупційної банди і дай Бог їм втекти як Януковичу.

Горожанин
28.11.2016 в 23:22 | UA

На...р он кому в Тбилиси нужен, разве что в на пмж в камеру с видом на небо

Горожанин