Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Пара російських туристів вразила персонал: Зібрані в альпійських лісах гриби засолили у ванній п'ятизіркового готелю ШвейцаріїВ Альпах грибів виявилося так багато, що сімейна пара росіян пообіцяла приїхати в Швейцарію за грибами ще.
 
Росіяни вирішили засолити зібрані в альпійських лісах гриби у ванні готелю Швейцарії. Фото: sakhapress.ru.
 
Росіяни вирішили засолити зібрані в альпійських лісах гриби у ванні готелю Швейцарії. 
Пара російських туристів вразила персонал п'ятизіркового готелю в Швейцарії тим, що засолила гриби у ванні свого номера. Про це розповіла керівник відділу Франції і Швейцарії туроператора BSI group Наталія Бродська, повідомляють Нескучные новости.
 
За її словами, подружжя віком близько 50 років заселилися в готель в Альпах і відправилися гуляти в ліс, де побачили безліч грибів. «Так як у лісі інших грибників, крім нашої пари, не виявилося, вони зібрали все, що було в полі їх досяжності», - пояснила Бродська.

Туристи кілька разів за день сходили в ліс. Зібраних грибів виявилося так багато, що з'їсти їх відразу було неможливо. Тоді мандрівники вирішили засолити у ванній свого номера. Бродська зазначила, що через деякий час після повернення на батьківщину дружини вирішили знову відпочити у тому ж швейцарському готелі.

 

 

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии (5)