Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Пара російських туристів вразила персонал: Зібрані в альпійських лісах гриби засолили у ванній п'ятизіркового готелю ШвейцаріїВ Альпах грибів виявилося так багато, що сімейна пара росіян пообіцяла приїхати в Швейцарію за грибами ще.
 
Росіяни вирішили засолити зібрані в альпійських лісах гриби у ванні готелю Швейцарії. Фото: sakhapress.ru.
 
Росіяни вирішили засолити зібрані в альпійських лісах гриби у ванні готелю Швейцарії. 
Пара російських туристів вразила персонал п'ятизіркового готелю в Швейцарії тим, що засолила гриби у ванні свого номера. Про це розповіла керівник відділу Франції і Швейцарії туроператора BSI group Наталія Бродська, повідомляють Нескучные новости.
 
За її словами, подружжя віком близько 50 років заселилися в готель в Альпах і відправилися гуляти в ліс, де побачили безліч грибів. «Так як у лісі інших грибників, крім нашої пари, не виявилося, вони зібрали все, що було в полі їх досяжності», - пояснила Бродська.

Туристи кілька разів за день сходили в ліс. Зібраних грибів виявилося так багато, що з'їсти їх відразу було неможливо. Тоді мандрівники вирішили засолити у ванній свого номера. Бродська зазначила, що через деякий час після повернення на батьківщину дружини вирішили знову відпочити у тому ж швейцарському готелі.

 

 

Поделиться:
 


qwerty
 2016.08.12 21:10 [UA]
Ну так жители России ездят в Швейцарию за грибами, для этого останавливаются в отелях 5 звезд, а хохулам видать завидно.....

Вася ( )
 2016.08.12 21:22 [UA]
Больше похоже на ванну в квартире. А кацапы всегда славились крохоборством, жадностью и хамством. Генетика!

Okskin ( )
 2016.08.12 21:26 [SE]
Дебилу кацапскому не понять, что если у тебя есть деньги на поездку за границу то не чего жлобиться и собирать всякую срань в лесу и солить в ванной!

Украинец ( )
 2016.08.12 21:28 [UA]
Вспоминается миниатюра Райкина, когда он демонстрировал соседям своей учительницы, как он будет использовать ванную - для засолки огурцов. Как там по Лаврову - дебилы, бл....

щзх
 2016.08.12 22:38 [UA]
вы любите детей - нет, больше сам процесс ))

Пара російських туристів вразила персонал: Зібрані в альпійських лісах гриби засолили у ванній п'ятизіркового готелю Швейцарії

515
Read Reviews (5)Пожалуйста не вводите ссылки и html код. Ограничение знаков.