Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Персонажів коміксів візьмуть на службу в NASAСупергероїв Ракету і Грута з коміксів Marvel "Вартові Галактики" помістять на спеціальну емблему NASA. Нею будуть маркуватися всі вантажі, що відправляються на Міжнародну космічну станцію.

 

Про це повідомляє io9. Так вирішив Центр з розвитку науки в космосі, некомерційна організація, що управляє американським сегментом станції від імені NASA. Там вважаю, що використання героїв коміксів приверне більше інтересу до Міжнародної космічної станції і до наукових експериментів на її борту. Автором емблеми став художник Хуан До. Він раніше малював обкладинки для коміксів Marvel.

 

Команду "Вартові Галактики" сформували в 2008 році. Ракета - це гуманоїдний єнот. Його зріст становить лише 125 сантиметрів. Він пережив операцію щодо наділення людським розумом і здатністю ходити на двох ногах. Головний його талант - тактика і вміння влучно стріляти. Його чин звучить, як "Опікун Сектора Наріжного каменя", однією з найвіддаленіших областей Галактики.

 

Грут повна його протилежність. Це деревоподібний гуманоїд з високим рівнем інтелекту і вкрай мізерними можливостями спілкування. Його зріст 701 сантиметр. Грут спершу хотів захоплювати людей для експериментів, але пізніше сам був захоплений організацією "Щ.И.Т." і використовувався в різних спецопераціях. Але потім став членом "Вартових Галактики".

 
 
 
 
 
Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии