Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Королева Єлизавета II перетворилась на хмаркуКоролеву Великої Британії Єлизавету II побачили у небі над містечком Хорсхіт біля Кембриджу. 45-річний Роджер пив пиво у пабі, коли помітив хмарку, силует якої нагадав йому наймогутнішого у світі монарха.

 

"Я не міг повірити своїм очам, коли поглянув на небо. Там з'явилась хмарка, ідентична королеві. Зі мною був мій помічник, і він не дасть збрехати", - цитує свідка нереальної картини Metro.

 

"Її Величність з'явилася на небі. Я дістав з кишені гроші та порівняв портрет Бетті (королеви) із хмарою. Відмінностей практично не було", - розповів товариш Роджера.

 

 

45-річний власник молочної ферми сфотографував неймовірну хмару, але не надто вдало. Роджер розповів, що Єлизавета II протрималася на небі усього кілька секунд та зникла. Ця картина була найкращою, яку бачив британець у своєму житті.

 

Думка користувачів соцмереж розділилась з цього приводу. Дехто дійсно побачив у хмарі королеву. Інші вважають, що це - просто хмара.

 

Нещодавно на англійському небі люди побачили ще одне аномальне явище. Там було два сонця, при чому із зовсім протилежних сторін.

 

 

 

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии