Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Жириновский выдал новый маразм. ВИДЕООдіозний російський політик Владімір Жиріновський, що очолює ЛДПР, пропонує обмежити росіянам кількість статевих актів до чотирьох на рік.

 

Відповідну заяву він оприлюднив в ефірі одного із російських телеканалів.

 

Він зазначив, що 40% японських сімей не живуть статевим життям. Так, вони сім’я, але жодного контакту за все життя у них немає.

 

У свою чергу громадяни США, вступають у статеві стосунки не більше ніж 10 раз на рік.

 

Звідки пан Владімір взяв таку приголомшливу статистику, він не вказує, однак таким чином політик пропонує росіянам не відставати від усього цивілізованого світу і обмежити свої статеві контакти до чотирьох разів на рік.

 

На його думку, статевий акт дуже енергозатратний процес і несе в собі величезний викид енергії, передусім чоловічої, в порожнечу. Він наголошує на тому, що не слід забувати про те, що “акт любові” покликаний в першу чергу для того, аби здійснити запліднення і ні для чого іншого.

 

Варто сказати, що насправді тема статевих стосунків надзвичайно хвилює і самого Владіміра Вольфовича, адже у всесвітній мережі знайшлося не одне відео з його розмірковуваннями на цю тему.

 

Передусім політик вважає, що акт коїтусу є надзвичайно небезпечним для сильної статі і призводить до повільної смерті.

 

 

 

 

 

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии (1)