Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

З президентом трапився конфузВиконувач обов’язків президента Бразилії Мішел Темер під час інтерв’ю переплутав журналіста з президентом Аргентини Маурісіо Макрі.

 

«Як у вас справи, президенте? Я хочу незабаром вас відвідати», — сказав він журналісту аргентинської радіостанції Mundo.

 

Журналіст під час інтерв’ю так і не пояснив своєму співрозмовнику, що він не є лідером держави.

34_result

Нагадуємо, що взимку у Сербії міністра оборони Братислава Гашича звільнили за невдалий жарт стосовно журналістки видання B92. 7 грудня 2015 року під час прес-конференції у місті Трстеник Гашич подивився на телевізійну репортерку, яка присіла на коліно біля камери, чекаючи на нього. «Я люблю, коли жінки-репортерки так легко стають на коліна», – сказав міністр оборони.

 

 

 

 

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии