Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

В Киевской области напали на полицейских. ВИДЕОЗловмисники намагалися заволодіти вогнепальною зброєю правоохоронця та пошкодили формений одяг.

 

Щодо нападників відкрили кримінальні провадження, їм загрожує до 5 років ув'язнення. Вночі у Гостомелі правоохоронці намагалися затримати кількох молодиків, яких запідозрили у крадіжці будівельних матеріалів та пластикових вікон.

 

Звідки взявся вантаж, чоловіки пояснити не змогли, проїхати до райвідділку відмовилися, натомість, напали на патрульного, потому втекли. Вранці їх затримали правоохоронці.

 

Під час перевірки документів у водія було виявлено, що в кузові автомобіля знаходяться віконні рами з залишками монтажної піни. Пояснити походження цих віконних рам особи, які знаходилися в автомобілі не змогли. Нами було запропоновано даним особам проїхати до Ірпінського відділу поліції до з'ясування всіх обставин, але дані особи здійснили напад на мене та мого колегу, пошкодили форменний одяг та намагалися заволодіти вогнепальною зброєю", - повідомив старший інспектор Ірпінського відділу поліції ГУНП в Київській області Сергій Куліш.

 

 

 

5.ua

 

 

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии