Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Росіянам печуть хліб із дивною начинкою (фото)По соціальних мережах поширюють фото хліба, начиненого комахами, який продають у російській Якутії.

 

1_resultПри цьому комахи схожі на тарганів, а сам хліб — на продукцію, що випускається «Якутським хлібокомбінатом». Про свідчать фірмова упаковка і відгуки користувачів у соціальних мережах, передає depo.ua з посиланням на місцеві ЗМІ.2_result

Представники хлібопекарського підприємства ніяк не відреагували за запит журналістів, які поцікавились, чи це їхній хліб на фото із соцмереж.

Не встиг шокувати городян перший знімок таргана в буханці хліба, як в ВК групі «Чорний список Якутськ» з’явилася ще пара знімків неприємної знахідки. З підписом: «Хліб комбінату міста Якутська, був куплений в магазині радіоцентр по вул. Дєжньова».

3_result4_result

 

 

 

 

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии (1)