Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

На ж/д вокзале в Киеве произошел взрыв: есть пострадавшие. ВИДЕОГраната РГД-5 вибухнула на залізничному вокзалі у Києві. Такі попередні висновки експертів, повідомляють у МВС. Внаслідок вибуху постраждала жінка. Її доправили у лікарню. Однак після надання необхідної медичної допомоги - виписали. За словами потерпілої, повз проходив чоловік, кинув невідомий предмет у її бік, після чого постраждала почула вибух. Підозрюваного правоохоронці затримали по гарячих слідах. Його опізнали потерпіла та свідки. Сам затриманий своєї вини не визнає. Правоохоронцям розповів, що з 2013 року проживав із дружиною в Дніпропетровську. А три місяці тому переїхав до столиці. Постійного місця проживання та роботи немає. За фактом порушили кримінальне провадження. Нині вирішують питання щодо можливості затримання чоловіка.

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии