Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Экс-бойца ВСУ поймали на продаже военной амуниции. ВИДЕОВ Умані колишній контрактник, який ще 24 серпня крокував Хрещатиком урочистим маршем, через інтернет продавав 2 комплекти амуніції, яку мав би віддати після завершення служби. Бронежилет, каску, тактичний рюкзак та тактичні окуляри він оцінив у 7 із половиною тисяч гривень. Дешево правив, адже лише бронежилет Міноборони закуповує за 5,5 тисяч. Зважаючи на те, що все виставлене на продаж належить державі, прямі збитки становлять понад 15 тисяч гривень. Продати чуже ділкові не вийшло - оголошення вчасно помітили і втрутилися правоохоронці. Кажуть, випадок не перший. Тож тепер за справу візьметься слідча комісія. Саме вона визначить осіб, які допустили розкрадання державного майна. За фактом продажу майна порушена кримінальна справа. Слідчі вже виявили, у які бригаді служив гендляр і тепер перевіряють розтрату на складах підрозділу та ймовірну причетність посадових осіб до розтрати майна.

{youtube}T6r6OKdQ27o{youtube}

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии