Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Николаевские общественники получили доказательства причастности отдельных депутатов горсовета к дерибану земли на «Маяке»На редакционную почту «Новостей N» поступило заявление от инициативной группы, борющейся за возврат земельных участков в рекреационной зоне урочища «Маяк». Члены инициативной группы изучили стенограмму одной из сессий, в ходе которой выделялась земля на «Маяке» частному владельцу, и внимательно присмотрелись, кто именно из депутатов был заинтересован в удовлетворении этого проекта решения.

Ниже — полный текст заявления без изменений и правок.
Заява
ініціативної групи з повернення у державну власність
незаконно відведеної землі у лісі «Маяк»До ініціативної групи попали фотокопії стенограми 23-ї сесії Миколаївської міської ради 5-го скликання від 25 квітня 2008 року, де ведуться інтенсивні суперечки щодо відведення однієї з ділянок в лісі «Маяк». Це проливає світло, як ділянки виділялися, хто до цього проявляв інтерес. Це дуже цінно ще тим, що громадськості міськрада не дає знайомитися з подібними стенограмами. Але саме вони викривають цікаві подробиці у діях багатьох представників влади та політичних діячів.
 
У даному випадку йдеться про ділянку на перехресті вул. Менделєєва та Рибної. Відповідно до картографічних матеріалів, на момент проведення сесії, ДП «Миколаївське лісове господарство» надало інформацію, що це землі Державного лісового фонду. І відповідно знаходяться у державній власності, а не комунальній.
 
І тут притягають увагу дії депутата міської ради Мудрака О.І., який зараз доречи йде на вибори по спискам партії «Відродження». Із стенограми видно, що він, ще на земельній комісії проявляв зацікавлення в наданні земельних ділянок приватним особам. Потім вже на сесії, у доволі зневажливій формі намагається спростувати інформацію державного підприємства лісового господарства. І дуже наполегливо відстоює думку правомірності видведення землі саме депутатами.

Також видно, що не виникали сумніви про правомірність відведення зазначеної ділянки у депутата Посніченко І.М., яка тільки звернула увагу у плутанині у адресах.

Зараз у судових засіданнях у Корабельному районному суді Миколаївська міська рада взагалі беззаперечно визнає, що не мала права відводити землі лісу «Маяк», що вони належать державі, а не перебувають у комунальній власності. І по зазначеній в стенограмі ділянці теж визнає.
 
Ініціативна група висловлює надію, що й надалі отримає ще більше можливості в доступі до матеріалів, які висвітлять дії влади та політиків.

 

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии (3)


 
[08.12 14:22]  
Страшные последствия мощного землетрясения в Индонезии. Фото

[08.12 14:20]  
Парикмахер, стригущий клиента топором, взорвал Сеть. ВИДЕО

[08.12 14:00]  
Sia подала на развод после двух лет брака. ФОТО

[08.12 13:40]  
На день рождения 15-летней мексиканки хотят прийти миллион человек

[08.12 13:39]  
Тысячи загадочных существ выползли на пляж Калифорнии. ФОТО

[08.12 13:20]  
Наташа Королева неприятно удивила безвкусным декольте. ФОТО

[08.12 13:01]  
Эпопея с безвизом: в Сети веселятся над планами "мести" ЕС. ФОТО

[08.12 13:00]  
Домик Санта-Клауса на Северном полюсе. ФОТО

[08.12 12:38]  
Названы главные претенденты на Grammy-2017