Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Экономия на стоимости электроэнергииШановні споживачі електричної енергії!ПАТ «Миколаївобленерго» повідомляє, що на теперішній час є актуальним перехід споживачів електричної енергії на розрахунки за тарифами, диференційованими за періодами часу, що дозволить при збільшенні споживання електричної енергії у нічний час заощадити Ваші грошові кошти. Це стимулює зменшення споживання електричної енергії в денний час з метою вирівнення графіка споживання електричної енергії Об’єднаної енергетичної системи України, що дозволить максимально збільшити навантаження атомних електростанцій України, оптимізувати роботу теплових електростанцій України та в підсумку скоротити споживання газу, вугілля, мазуту.

Згідно Порядку застосування тарифів на електроенергію, затвердженому постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 23.04.2012 р.№ 498 (зі змінами і доповненнями), за наявності окремого обліку споживання електроенергії за періодами часу, розрахунки населення та споживачів, прирівняних до населення, проводяться за відповідними тарифами та такими тарифними коефіцієнтами :

1.За двозонними тарифами, диференційованими за періодами часу:

-0,5 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми ( з 23-ї години до 7-ї години).

- Повний тариф у інші години доби.

2. За тризонними тарифами, диференційованими за періодами часу:

- 1,5 тарифу в години максимального навантаження енергосистеми ( з 8-ї години до 11 –ї години та з 20-ї години до 22-ї години).

- Повний тариф у напівпіковий період ( з 7-ї години до 8 – ї години, з 11- ї години до 20-ї години, з 22- ї години до 23-ї години).

- 0,4 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми ( з 23 –ї години до 7- ї години).

Приклади проведення орієнтованих розрахунків багатозонного тарифу Ви можете отримати на офіційному сайті ПАТ «Миколаївобленерго» завантаживши калькулятор проведення розрахунку: http: // www.energy.mk.ua в меню : Споживачам> Тарифи > Приклади проведення орієнтованих розрахунків багатозонного тарифу або перехід - (http://www.energy.mk.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=375&Itemid=108)

АЛГОРИТМ ПЕРЕХОДУ НА БАГАТОТАРИФНИЙ ОБЛІК ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

1. Написати заяву на проведення заміни, параметризації та технічної перевірки приладу обліку. Здати документи для укладання договору про надання зазначених послуг у філії відповідного району. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код.

2. Після укладання договору, сплатити вартість багатофункціонального приладу обліку, послуги з параметризації, технічної перевірки і заміни приладу обліку.

Вартість робіт по заміні приладів обліку визначається у відповідності з «Переліком додаткових робіт та послуг ПАТ «Миколаївобленерго», складеним у відповідності з затвердженою НКРЕКП «Методикою розрахунку вартості робіт по підключенню електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата та інших додаткових робіт та послуг, пов’язаних з ліцензійною діяльністю», та узгодженого у територіальному представництві НКРЕКП. Вартість послуг (без врахування ПДВ) складатиме:

Орієнтовна вартість всієї послуги встановлення однофазного приладу обліку (в т.ч. вартість приладу обліку) складає від 1 635,40 грн.,(з ПДВ) трифазного – від 2 946,49 грн. (з ПДВ).

Будь-які пільги на оплату послуг по заміні приладів обліку, параметризації, технічній перевірці, а також на відшкодування вартості приладу обліку законодавством не передбачено.

3. Узгодити у філії відповідного району дату проведення заміни приладу обліку.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати зателефонувавши до Кол-центру ПАТ «Миколаївобленерго» за номером 0- 800 -504- 001, цілодобово  (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні).

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии (7)


 
[06.12 12:22]  
Смейтесь на здоровье: очередная порция веселых демотиваторов. ФОТО

[06.12 12:21]  
Чёрно-белые пейзажи Словении. ФОТО

[06.12 12:20]  
Леди Гагу не узнают собственные фанаты. ФОТО

[06.12 11:39]  
Саграда Фамилия — величайшее творение Антонио Гауди. ФОТО

[06.12 11:36]  
Очень мило: воришка извинился перед ребенком за кражу новогодних игрушек

[06.12 11:00]  
Алину Гросу раскритиковали за неестественное лицо. ФОТО

[06.12 11:00]  
Свежая подборка веселых картинок из серии "За секунду до". ФОТО

[06.12 11:00]  
Обыденная жизнь жителей Северной Кореи. ФОТО

[06.12 10:22]  
64 потрясающие советские фотографии от лучших мастеров