Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Новогоднее поздравление президента Украины Петра ПорошенкоДень за днем наша давня країна неначе народжувалася заново. Ми боролися за щасливе майбутнє для цих двох чудових дівчаток і для всіх дітей України.Дорогі, рідні співвітчизники!Рік, що минає, був найважчим за останні сім десятиліть, з 45-го року. Лютий ворог зазіхнув на наші життя, територію, свободу, незалежність. Та вся країна — від малого до старого — стала на захист Батьківщини. Цю Вітчизняну війну ми обов’язково виграємо, бо вона для нас — справедлива. На нашому боці — правда! З нами — Бог!Перш ніж наповнити келихи, за мить до дванадцяти ударів, які сповістять про Новий рік, і перед тим, як заспівати «Ще не вмерла», разом, всією Україною, вшануймо пам’ять воїнів, які віддали своє життя за Україну, і пам’ять мирних громадян, які загинули з вини агресора.Я дякую кожному за внесок у захист країни. Пишаюся тим, що належу до такого великого європейського народу, як наш.


Гаслом минулого року стали слова «Єдина країна» — «Единая страна» — «Бір дєвлєт». Важкі випробування зміцнили нас. Як народ ми стали нерозлийвода, ще міцніше згуртувалися в політичну українську націю.П’ятнадцятий рік не буде легким. Та я вірю, що в історію він увійде як рік старту глибинних реформ, які відкриють нам шлях до членства в Євросоюзі. Це наша мрія, яку ми разом втілимо в життя.Сьогодні ж бажаю всім нам насамперед довгоочікуваного, тривалого миру.Хай збудеться пророцтво Шевченка: «І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі!»Ян’и йилиниз хайирли олсун, азіз ватандашлар!С Новым годом, дорогие соотечественники!З Новим роком, дорогі співвітчизники!Миру вам, щастя, добра!


З Новим роком, Україно!

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии (37)


 
[28.10 00:40]  
"Подобрали, обогрели": в сети высмеяли признание Росии по Януковичу

[28.10 00:40]  
Почему белый хлеб лучше не есть? И белую муку тоже не использовать. ФОТО

[28.10 00:40]  
Лучше без бороды: Иван Дорн оголил подкачанный торс и отрастил густую бороду (фото)

[28.10 00:40]  
Шедевры уличной фотографии: реальная жизнь в каждом снимке от мастеров. ФОТО

[28.10 00:00]  
В Америке внук проверил состояние бабушки заказом пиццы на дом.

[28.10 00:00]  
Очищение желчного пузыря народными средствами.

[28.10 00:00]  
Наташа Королева пришла на шоу в тапочках (фото)

[28.10 00:00]  
Приюты для альбиносов в Танзании защищают их от охотников на людей. ФОТО

[27.10 23:31]  
Мечта лежебоки: в Черногории пройдет чемпионат по лени